Kurs języka hiszpańskiego we Wrocławiu

Czym się kierujesz przy wyborze kursu języka hiszpańskiego? Przystępną ceną? Liczbą oferowanych lekcji? Bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi? Lokalizacją szkoły? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z zadanych pytań, zapoznaj się z naszą ofertą kursu języka hiszpańskiego w Profi-Lingua. 

Hiszpański w Profi-Lingua

Standardowy kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua jest kursem przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą swobodnie komunikować się w języku hiszpańskim zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podczas zajęć nasi lektorzy kładą równy nacisk na umiejętności konwersacyjne, gramatyczne i fonetyczne. Z nami nauczysz się czytać, pisać i mówić w języku hiszpańskim

Osoby zainteresowane udziałem w kursie, które mają już jakiś okres nauki języka hiszpańskiego za sobą, prosimy o uzupełnienie niezobowiązującego i w pełni BEZPŁATNEGO TESTU . Jego wyniki bierzemy pod uwagę przy przydziale uczestników kursu do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Z kolei osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z nauką języka hiszpańskiego, prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

Nauka hiszpańskiego we Wrocławiu

Wybierając kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua, wybierasz możliwość udziału w aż 152 lekcjach: 112 lekcjach obowiązkowych (stałe terminy) oraz 40 dodatkowych, które organizowane są dla wszystkich chętnych Słuchaczy (elastyczne terminy).

Poza wspomnianymi 152 lekcjami oferujemy także naszym uczniom całkowicie bezpłatnie:

  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty lingwistyczne (np. gramatyczne, fonetyczne)
  • dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua 
  • dostęp do e-Akademii oraz Multibooka przez internet.

Wszyscy nasi Kursanci mogą liczyć również na zniżkę na podręczniki, a studentom zapewniamy atrakcyjne rabaty

Uczestnicy standardowego kursu języka hiszpańskiego we Wrocławiu mogą skorzystać także z naszej super oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z wybranego przez siebie języka na poziomie początkowym. 

Język hiszpański we Wrocławiu –  kiedy i gdzie?

Standardowy kurs języka hiszpańskiego trwa od października do czerwca. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. Lekcje prowadzone są przez naszą wykwalifikowaną kadrę lektorską. Oferujemy także możliwość zajęć z native speakerami.

Kursy we Wrocławiu- terminy:

We wrocławskim Profi-Lingua czeka na Ciebie szeroki wybór terminów zajęć. Spotkania grup organizowane są dwa razy w tygodniu (po 2 lekcje) lub raz w tygodniu (wówczas 4 lekcje ). 

Zapraszamy do wspólnej przygody z językiem hiszpańskim! Hasta la vista!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem