Wielka Wyprzedaż Szczegóły

Kurs języka hiszpańskiego we Wrocławiu

Czym się kierujesz przy wyborze kursu języka hiszpańskiego? Przystępną ceną? Liczbą oferowanych lekcji? Bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi? Lokalizacją szkoły? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na chociaż jedno z zadanych pytań, zapoznaj się z naszą ofertą kursu języka hiszpańskiego w Profi-Lingua. 

Hiszpański w Profi-Lingua

Standardowy kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua jest kursem przeznaczonym dla wszystkich, którzy chcą swobodnie komunikować się w języku hiszpańskim zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podczas zajęć nasi lektorzy kładą równy nacisk na umiejętności konwersacyjne, gramatyczne i fonetyczne. Z nami nauczysz się czytać, pisać i mówić w języku hiszpańskim

Osoby zainteresowane udziałem w kursie, które mają już jakiś okres nauki języka hiszpańskiego za sobą, prosimy o uzupełnienie niezobowiązującego i w pełni BEZPŁATNEGO TESTU . Jego wyniki bierzemy pod uwagę przy przydziale uczestników kursu do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Z kolei osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z nauką języka hiszpańskiego, prosimy o wypełnienie FORMULARZA.

Nauka hiszpańskiego we Wrocławiu

Wybierając kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua, wybierasz możliwość udziału w aż 152 lekcjach: 112 lekcjach obowiązkowych (stałe terminy) oraz 40 dodatkowych, które organizowane są dla wszystkich chętnych Słuchaczy (elastyczne terminy).

Poza wspomnianymi 152 lekcjami oferujemy także naszym uczniom całkowicie bezpłatnie:

  • konsultacje z lektorem prowadzącym
  • warsztaty lingwistyczne (np. gramatyczne, fonetyczne)
  • dostęp do biblioteki oraz mediateki w siedzibie Profi-Lingua 
  • dostęp do e-Akademii oraz Multibooka przez internet.

Wszyscy nasi Kursanci mogą liczyć również na zniżkę na podręczniki, a studentom zapewniamy atrakcyjne rabaty

Uczestnicy standardowego kursu języka hiszpańskiego we Wrocławiu mogą skorzystać także z naszej super oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na zajęcia z wybranego przez siebie języka na poziomie początkowym. 

Język hiszpański we Wrocławiu –  kiedy i gdzie?

Standardowy kurs języka hiszpańskiego trwa od października do czerwca. Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. Lekcje prowadzone są przez naszą wykwalifikowaną kadrę lektorską. Oferujemy także możliwość zajęć z native speakerami.

Kursy we Wrocławiu- terminy:

We wrocławskim Profi-Lingua czeka na Ciebie szeroki wybór terminów zajęć. Spotkania grup organizowane są dwa razy w tygodniu (po 2 lekcje) lub raz w tygodniu (wówczas 4 lekcje ). 

Zapraszamy do wspólnej przygody z językiem hiszpańskim! Hasta la vista!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem