Indywidualny kurs niderlandzkiego we Wrocławiu

Chcieliby Państwo poznawać język niderlandzki na własnych zasadach? Mieć realny wpływ na tematykę zajęć i harmonogram całego kursu? Świetnie się składa! Indywidualne szkolenia językowe w Profi-Lingua zadowolą nawet najbardziej wymagających uczniów. Naszym Słuchaczom zapewniamy decyzyjność w kluczowych kwestiach, a przede wszystkim najwyższą jakość kształcenia, potwierdzoną licznymi nagrodami m.in. Grand Prix Laur Klienta.

Twarzą w twarz z językiem niderlandzkim

Indywidualny kurs języka niderlandzkiego w Profi-Lingua składa się z zajęć face to face. Oznacza to, że Słuchacz spotyka się z lektorem bez obecności osób trzecich. Lekcje przebiegają zatem w kameralnej atmosferze, co sprzyja nie tylko skupieniu, ale również przełamywaniu barier komunikacyjnych. Kursant nie boi się popełnić błędu i pozbywa się wstydu, który towarzyszy często rozmowie w języku obcym.

Z kolei nauczyciel, poświęcając uczniowi 100% swojej uwagi, szybko rozpoznaje jego możliwości językowe i jest w stanie dobrać odpowiednie tempo realizacji programu nauczania. W rezultacie indywidualny kurs z języka niderlandzkiego przypomina tradycyjne korepetycje. Z tą różnicą, że – decydując się na nasze zajęcia – nie muszą Państwo tracić czasu na poszukiwania wykwalifikowanego lektora. W naszej szkole pracują bowiem wyłącznie sprawdzeni nauczyciele z wykształceniem lingwistycznym i doświadczeniem pedagogicznym. Wybierając Profi-Linugua, wybierają Państwo zajęcia z najlepszymi lektorami języka niderlandzkiego w mieście!

W ramach kursów indywidualnych zapewniamy Słuchaczom ściśle ustalony i spersonalizowany program kształcenia. U nas mogą Państwo samodzielnie wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie lekcji. W kwestii tematyki oraz formuły kursu jesteśmy otwarci. Prowadzimy zarówno zajęcia z j. niderlandzkiego ogólnego, jak i szkolenia specjalistyczne np. z języka medycznego, prawniczego czy biznesowego. W naszej ofercie znajdują się także kursy konwersacyjne oraz kursy intensywne, które przeznaczone są zwłaszcza dla osób wyjeżdżających za granicę.

Ostatecznie kształt programu nauczania zależy od Państwa potrzeb, oczekiwań, celów, zainteresowań, wieku oraz poziomu znajomości języka. Ten szereg czynników sprawia, że każdy indywidualny kurs w Profi-Lingua jest niepowtarzalny!

Organizacja zajęć z j. niderlandzkiego w Profi-Lingua

  1. Indywidualny kurs języka niderlandzkiego w naszej szkole można rozpocząć w dowolnym momencie, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego.
  2. Decyzyjny głos w sprawie terminów, częstotliwości oraz liczby zajęć pozostawiamy Słuchaczom – gwarantujemy elastyczność!
  3. Wspólnie z Kursantem ustalamy lokalizację lekcji.
  4. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Wrocławia.
  5. W przypadku dostępnych sal lekcje mogą zostać zorganizowane w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej 43 w samym sercu Wrocławia! Zapraszamy!
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem