Kurs języka niderlandzkiego we Wrocławiu

Językiem niderlandzkim posługują się głównie mieszkańcy Holandii oraz Belgii. Jeżeli wybierasz się do któregoś z tych krajów bądź chciałbyś nawiązać kontakty towarzyskie albo zawodowe z osobami niderlandzkojęzycznymi, kurs w Profi-Lingua przeznaczony jest właśnie dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi w ciągu 24 godzin.

UWAGA: Test i formularz mają charakter niezobowiązujący, ale na ich podstawie przydzielamy Kursantów do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Niderlandzki w Profi-Lingua – charakterystyka

 • w Profi-Lingua liczy się dla nas KOMUNIKACJA, dlatego w trakcie zajęć szkolimy wszystkie sprawności językowe Słuchaczy: mówienie, czytanie, pisanie oraz rozumienie ze słuchu
 • największy nacisk kładziemy na umiejętność konwersacji – rozmowa w języku niderlandzkim to dla naszych Kursantów przyjemność!
 • podczas lekcji omawiamy zagadnienia gramatyczne i pomagamy wzbogacić uczniom słownictwo, ale przede wszystkim stawiamy na praktykę, dlatego przeprowadzamy improwizacje symylujące realne sytuacje, aby przygotować Słuchaczy do posługiwania się językiem niderlandzkim w każdych okolicznościach
 • najlepszy podręcznik na rynku i autentyczne materiały prasowe, filmowe czy telewizyjne – korzystamy z różnych źródeł, aby nasi Kursanci poznali niderlandzki w wersji potocznej i oficjalnej

Bogaty Pakiet Słuchacza

W naszej szkole uczestnikom kursów j. niderlandzkiego zapewniamy możliwość udziału w 112 lekcjach obowiązkowych, 40 lekcjach dodatkowych konwersacji, a także warsztatach gramatycznych i fonetycznych, które organizujemy dla zainteresowanych w siedzibie Profi-Lingua. Ponadto gwarantujemy: indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, dostęp do zasobów biblioteki i mediateki, dostęp do e-Akademii (e-learning) oraz zniżkę na podręczniki.

Wszyscy Kursanci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty „Drugi Język Gratis” i zapisać się na bezpłatne zajęcia z innego j. obcego na poziomie dla osób początkujących w naszej szkole. Jedna cena, dwa języki? Zapytaj o szczegóły w sekretariacie Profi-Lingua.

PAMIĘTAJ: Jesteś studentem? Poproś podczas zapisu na kurs o korzystny rabat!

Zajęcia z niderlandzkiego – organizacja

 1. Kursy języka niderlandzkiego w Profi-Lingua trwają od października do czerwca i dzielą się na dwa semestry. Zaliczenie obu jest równoznaczne z przejściem do grupy o wyższym poziomie zaawansowania.
 2. Do grona naszych Słuchaczy możesz dołączyć również w drugim semestrze.
 3. Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć o różnych porach dnia
 4. Organizujemy lekcje niderlandzkiego w weekendy
 5. Zajęcia prowadzą sprawdzeni i wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym
 6. U nas uczysz się w małych, komfortowych grupach
 7. Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie Profi-Lingua w samym centrum Wrocławia

Kuźnicza 43/45 – rozpocznij z nami wrocławską przygodę z językiem niderlandzkim!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem