Kurs niemieckiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Profi-Lingua działa na rynku szkół językowych w Polsce już od 24 lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę oraz przeprowadziliśmy kursy dla ponad 1000 klientów korporacyjnych. Nasze bogate doświadczenie jest gwarantem osiągania sukcesów w nauce języków. Jeśli chcą Państwo, aby Wasi pracownicy swobodnie posługiwali się językiem niemieckim, wystarczy skorzystać z naszej oferty szkoleń językowych dla firm. Zapraszamy!

Niemiecki dla firm we Wrocławiu

Kursy dla firm w Profi-Lingua są kursami „szytymi na miarę”. Oznacza to, że nie stosujemy gotowych rozwiązań i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Program nauczania opracowujemy na podstawie Państwa sugestii oraz wyników audytu językowego, który przeprowadzamy w firmie. Audyt pozwala nam poznać nie tylko poziom znajomości języka niemieckiego pracowników, ale także ich oczekiwania i potrzeby. 

Oferujemy różne formy kursów języka niemieckiego dla firm: kursy ogólne, kursy biznesowe, kursy intensywne oraz kursy konwersacyjne. 

Przeprowadzamy także warsztaty językowe, w ramach których uczymy uczestników kursu prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku niemieckim.

Nasi wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy na życzenie Klienta wprowadzają słownictwo specjalistyczne obowiązujące w branży, w której działa konkretna firma. 

W czasie trwania szkolenia dwukrotnie przeprowadzamy testy, które sprawdzają nabyte umiejętności językowe. Regularnie dostarczamy Klientom również raporty o postępach w nauce uczestników kursu oraz raporty dotyczące frekwencji. Współpracę kończymy wydaniem „zaświadczenia o ukończeniu kursu” oraz przedstawieniem pisemnej oceny umiejętności językowych Słuchaczy. 

Język niemiecki dla firm – gdzie i kiedy

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego wybór terminów zajęć z języka niemieckiego pozostawiamy w Państwa rękach. Mogą równie Państwo zadecydować o częstotliwości i liczbie lekcji.  

Zajęcia z języka niemieckiego organizujemy w firmie Klienta bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w centrum Wrocławia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z możliwości zorganizowania lekcji próbnej dla Państwa pracowników.

Nauka niemieckiego dla firm we Wrocławiu

We Wrocławiu z naszej oferty kursów językowych dla firm skorzystali pracownicy m.in. Multikina, Vission Express, Beetsma, International Deco Logistics oraz Euro Bank. Państwa firma może dołączyć do tego grona w każdej chwili. Wystarczy się z nami skontaktować, a wspólnymi siłami opracujemy najlepszą dla Was ofertę. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem