Indywidualny kurs niemieckiego we Wrocławiu

Historia oraz geograficzne położenie Wrocławia powodują, że język niemiecki często można usłyszeć na ulicach naszego miasta. Jego znajomość bez wątpienia może przydać się zarówno podczas nawiązywana nowych kontaktów towarzyskich, jak i przy poszukiwaniu dobrze płatnej pracy. Dla osób, które cenią sobie formę tradycyjnych korepetycji, przygotowaliśmy ofertę indywidualnego kursu języka niemieckiego w Profi-Lingua.

Zajęcia indywidualne we Wrocławiu

Indywidualny kurs języka niemieckiego w szkole Profi-Lingua we Wrocławiu przypomina formą tradycyjne korepetycje. Składa się bowiem z zajęć face to face – Słuchacz spotyka się regularnie „twarzą w twarz” z nauczycielem. Jakie są tego zalety?

1) Korepetytor przygotowuje, a następnie modyfikuje program kursu zgodnie z zainteresowaniami, potrzebami oraz postępami Słuchacza w nauce;

2) Nauczyciel, skupiając całą swoją uwagę na uczniu, jest w stanie lepiej poznać jego możliwości językowe i określić poziom zaawansowania, a następnie położyć większy nacisk na te elementy nauki języka, które sprawiają Kursantowi problemy;

3) Słuchacze, wybierający kurs indywidualny, czują się bardziej zmotywowani, gdyż ich nieprzygotowanie do zajęć uniemożliwia sprawne przeprowadzanie zaplanowanej lekcji.

Korepetycje z języka niemieckiego

Dla każdej osoby, która bierze udział w indywidualnym kursie języka niemieckiego we wrocławskim Profi-Lingua, przygotowujemy spersonalizowany program nauczania. Oferujemy możliwość poznania języka ogólnego i języka biznesowego, pożądanego przez pracodawców. Nasi wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy mogą również na Państwa życzenie wprowadzić słownictwo specjalistyczne np. medyczne, prawnicze czy finansowe. 

Face to face- język niemiecki

Naszym Słuchaczom kursów indywidualnych języka niemieckiego zapewniamy decyzyjność w kwestii terminów zajęć. To od Państwa zależy dzień i godzina spotkań z korepetytorem. Jesteśmy elastyczni również pod względem częstotliwości i liczby lekcji. 

Kursantom zapewniamy możliwość wyboru zajęć z lektorem języka niemieckiego bądź zajęć z native speakerem.

Nasi Słuchacze mogą także zadecydować o miejscu, w którym będą odbywać się korepetycje. Oferujemy możliwość dojazdu lektora do wybranej przez Państwa lokalizacji. Istnieje również opcja zorganizowania lekcji w siedzibie naszej szkoły Profi-Lingua we Wrocławiu przy ul. Kuźniczej w samym centrum miasta. 

Dlaczego Profi-Lingua?

  • uczymy Polaków języków obcych już od 24 lat
  • stawiamy na jakość i profesjonalizm, czego dowodem są zdobyte nagrody i wyróżnienia (m.in. Grand Prix Laur Klienta)
  • zapewniamy naszym Kursantom komfort i elastyczność
  • tematykę kursu oraz jego charakter dobieramy zgodnie z potrzebami i sugestiami Słuchacza
Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem