Maturalny kurs niemieckiego we Wrocławiu

Wypełnij formularz! Zdobądź specjalny rabat na kurs maturalny

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
Miasto
Treść pytania
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych, poprzez kanały :
Telefon E-mail SMS

Hasło „matura” wywołuje dreszcze nawet u dorosłych. Kojarzy się ze stresem, nieprzespanymi nocami i lękiem o przyszłość. Jak się jednak okazuje, wcale tak nie musi być. W Profi-Lingua od lat przygotowujmy młode osoby do konfrontacji z maturą z języka niemieckiego. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością naszych Kursantów. Chcesz osiągnąć wysoki wynik i dostać się na wymarzone studia? Pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!

Kurs maturalny w Profi-Lingua – dlaczego warto?

  • program naszego kursu przygotowują nauczyciele, którzy zasiadają w komisjach egzaminacyjnych
  • pracujemy na autentycznych materiałach maturalnych
  • uczą u nas wykwalifikowani lektorzy języka niemieckiego oraz native speakerzy
  • organizujemy próbne matury w naszej szkole

Matura z niemieckiego bez paniki

W szkole Profi-Lingua we Wrocławiu przygotujemy Cię zarówno do matury podstawowej, jak i matury rozszerzonej z języka niemieckiego. W czasie zajęć bierzemy pod lupę obie formy egzaminów: ustną i pisemną. Podczas kursu rozwiniesz zatem wszystkie sprawności językowe: słuchanie, pisanie, czytanie i mówienie w języku niemieckim. 

Na kursie w Profi-Lingua zapoznasz się nie tylko z typami zadań maturalnych, ale również z samą strukturą matury, technikami egzaminacyjnymi oraz wytycznymi dotyczącymi oceniania prac. Dzięki temu kompleksowemu podejściu podczas majowych egzaminów nic Cię nie zaskoczy.

Przygotowanie do matury we Wrocławiu

Kurs maturalny we Wrocławiu trwa od września do kwietnia i składa się łącznie ze 130 lekcji – z 90 lekcji podstawowych, odbywających się w stałych terminach, oraz z 40 lekcji konwersacji, które są organizowane dla chętnych Słuchaczy.

Uczestnikom kursu maturalnego oferujemy także możliwość udziału w warsztatach gramatycznych i fonetycznych, możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym oraz dostęp do biblioteki, mediateki i  e-Akademii – oczywiście bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat! 

Niemiecki to za mało? Drugi Język Gratis!

Uczestnicy kursów maturalnych w Profi-Lingua mogą skorzystać z super oferty „Drugi Język Gratis” i rozpocząć w naszej szkole naukę wybranego języka obcego na poziomie dla początkujących. To świetna alternatywa dla osób, które chcą odpocząć od samych przygotowań do matury, ale jednocześnie wykorzystać wolny czas jak najefektywniej.

Kurs maturalny w szkole we Wrocławiu

Wszystkie zajęcia z kursu maturalnego języka niemieckiego odbywają się przy ul. Kuźniczej 43 w samym centrum Wrocławia. Bez problemu dojedziesz do nas z każdego krańca miasta. 

Z nami zdasz maturę z języka niemieckiego na 100%! Czekamy na Ciebie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem