Wakacyjny kurs niemieckiego we Wrocławiu

Wakacje to świetny czas na podejmowanie nowych wyzwań. Jednym z nich może być nauka języka niemieckiego w Profi-Lingua. Nasza oferta kursów została przygotowana specjalnie dla tych osób, które chcą opanować bardzo dużą materiału w krótkim czasie. Łączymy intensywność z efektywnością!

Dołącz do grona Kursantów w Profi-Lingua we Wrocławiu: wypełnij FORMULARZ lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Pracownicy naszej szkoły skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Na podstawie wyników testu zaproponujemy Ci przydział do grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje kursów wakacyjnych: „Semestr w miesiąc”, „Semestr w dwa miesiące” oraz zajęcia face to face z j. niemieckiego. 

„Semestr w miesiąc”

Kurs „Semestr w miesiąc” to nasza propozycja dla najbardziej zmotywowanych Słuchaczy. Nauka j. niemieckiego odbywa się w trybie bardzo intensywnym – w ciągu zaledwie 4 tygodni zapoznamy Cię z materiałem, który zwykle przerabiamy przez cały semestr. Wśród korzyści udziału w tego typu kursie można wymienić m.in. spektakularne efekty, oszczędność czasu oraz awans na wyższy poziom znajomości języka.

 • start kursu: lipiec, sierpień, wrzesień
 • ilość zajęć: 48 lekcji
 • częstotliwość zajęć: 4 x w tygodniu po 3 lekcje 
 • terminy zajęć: od pon. do czw. - cena 549 zł.

„Rok w dwa miesiące”

Jeżeli szukasz kursu bardzo intensywnego i bardzo efektywnego, Rok w 2 miesiące” będzie najlepszym rozwiązaniem. Udział w tego typu zajęciach zapewni Ci awans do grupy na wyższym poziomie zaawansowania w nadchodzącym roku szkolnym. Kurs składa się z 96 lekcji. Możesz rozpocząć swoją naukę j. niemieckiego w lipcu lub w sierpniu

 • start kursu: lipiec, sierpień
 • częstotliwość: 4 x w tygodniu po 3 lekcje
 • terminy zajęć: pon, wt, śr, czw
 • cena: 549 zł/miesiąc

"Konwersacje w wakacje" i "zastrzyki z gramatyki"

 Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w okresie wakacyjnym propozycję mniej intensywną, ale równie efektywną:

 „Konwersacje w wakacje”to zajęcia, które mają na celu przełamanie bariery językowej, rozwijać umiejętności konwersacji po niemiecku

"Wrześniowa gramatyka" to kurs pozwalający w łatwy i przystępny sposób poznać lub powtórzyć najważniejsze zagadnienia gramatyczne.

Kursy trwają 2 tygodnie, a zajęcia rozpoczynają się w lipcu, sierpniu ("konwersacje w wakacje") oraz we wrześniu ("wrześniowa gramatyka")

Indywidualny kurs j. niemieckiego

Chciałbyś poznać słownictwo specjalistyczne? Interesuje Cię konkretna tematyka? Liczysz na elastyczny harmonogram? Wybierz indywidualny kurs j. niemieckiego w naszej szkole. W przypadku zajęć face to face zapewniamy Słuchaczom spersonalizowany program nauczania, możliwość wyboru terminów oraz lokalizacji

 • częstotliwość, dni i godziny zajęć oraz termin rozpoczęcia kursu ustalamy indywidualnie z Słuchaczem

UWAGA: Chcesz zapłacić mniej? Skorzystaj z naszej promocji „Zaproś przyjaciela”! Jeżeli w  tym samym kursie indywidualnym uczestniczą dwie osoby, pierwsza płaci tylko połowę ceny.

Bezpłatne dodatki do każdego wakacyjnego kursu:

 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki językowej
 • login do platformy e-learningowej e-Akademia
 • dostęp do e-dziennika
 • pisemna opinia o postępach po każdym miesiącu nauki w Profi-Lingua
 • karta PL Presige Club, która uprawnia do zniżek w wielu miejscach na terenie miasta

Jesteś zainteresowany? Zapisz się – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie przy ul. Kuźniczej 43/45 we Wrocławiu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem