Kurs języka niemieckiego we Wrocławiu

Chcesz biegle szprechać, poznać gramatykę języka niemieckiego i nie mieć żadnych problemów ze zrozumieniem mowy naszych sąsiadów zza Odry? Wybierz standardowy kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua. Czekamy na Ciebie!

Język niemiecki w Profi-Lingua 

Kurs języka niemieckiego w Profi-Lingua należy do grupy tzw. kursów standardowych. Co to oznacza?

Po pierwsze: w naszych zajęciach z kursu standardowego mogą uczestniczyć wszyscy. Prowadzimy wiele grup o różnym poziomie zaawansowania. Organizujemy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy z językiem niemieckim mieli już do czynienia w przeszłości.

Na wszystkich, którzy już pewien okres nauki języka niemieckiego mają za sobą, czeka BEZPŁATNY TEST. Jego wyniki pozwolą nam określić Twój poziom znajomości języka i przydzielić Cię do odpowiedniej grupy. 

Z kolei osoby, które nie uczyły się nigdy języka niemieckiego, prosimy o uzupełnienie FORMULARZA.

Po drugie: uczymy języka ogólnego, czyli takiego, którym można się komunikować we wszystkich sytuacjach życiowych. W czasie kursu poznasz zwroty i słownictwo, które przydadzą Ci się zarówno w zwykłych codziennych sytuacjach, jak i na wakacjach czy w środowisku pracy. 

Po trzecie: kursy standardowe to także kursy, które mają standardową formę – zajęcia odbywają się w grupach, a relacja ucznia z nauczycielem jest relacją face to face.

Nauka j.niemieckiego w szkole we Wrocławiu

Standardowy kurs języka niemieckiego składa się ze 152 lekcji w roku, a dokładniej ze 112 lekcji obowiązkowych i 40 lekcji dodatkowych konwersacji, gramatyki oraz fonetyki. 

Pakiet 152 lekcji to dla Ciebie za mało? Świetnie – dla nas też! Dlatego oferujemy wszystkim uczestnikom kursu konsultacje z lektorem, warsztaty gramatyczne i fonetyczne. Do tego gratis dorzucamy dostęp do biblioteki, mediateki i e-Akademii oraz możliwość korzystania z Multibooka przez internet. Zapewniamy również naszym Kursantom zniżkę na podręczniki.

Jesteś studentem? W Profi-Lingua we Wrocławie, zapisując się na kurs języka niemieckiego, uzyskasz atrakcyjny rabat.

Drugi Język Gratis!

Chcesz rozpocząć naukę nowego języka? W Profi-Lingua możesz zrobić to za darmo! Wszyscy uczestnicy standardowych kursów mają bowiem możliwość uczestnictwa w zajęciach z wybranego przez siebie języka na poziomie początkowym

Zajęcia z języka niemieckiego – kiedy i gdzie

Standardowy kurs języka niemieckiego trwa od października do czerwca i składa się z dwóch semestrów. Zajęcia prowadzą nasi wykwalifikowani lektorzy. Na wyższych poziomach zaawansowania grupy mają również możliwość udziału w zajęciach z native speakerem.

Szkoła językowa Profi-Lingua we Wrocławiu oferuje największy wybór terminów zajęć, dzięki czemu bez problemu znajdziesz czas na naukę niemieckiego w swoim napiętym harmonogramie. Spotkania grup odbywają się dwa razy w tygodniu (po 2 lekcje) lub raz w tygodniu (4 lekcje).

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej siedzibie na ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. Zapraszamy!

Egzamin z języka niemieckiego? Przygotujemy Cię!

Na naszą ofertę kursów języka niemieckiego składają się nie tylko kursy standardowe, ale również kursy egzaminacyjne. Chcesz przygotować się do egzaminów Instytutu Goethego albo do egzaminu TELC z języka niemieckiego? Zapisz się do nas na zajęcia!   

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem