Indywidualny kurs norweskiego we Wrocławiu

Komfort, elastyczność, wybór, decyzyjność, wpływ – wymienione słowa nie bez powodu pojawiają się w naszej ofercie kursów indywidualnych. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w dzisiejszych czasach trudno jest wygospodarować czas na naukę języka obcego. Dlatego w Profi-Lingua zapewniamy spersonalizowane programy nauczania oraz harmonogramy zajęć dostosowane do grafiku naszych Słuchaczy. Jeżeli Państwa celem jest płynna komunikacja w języku norweskim, zapraszamy do naszej szkoły!

Korepetycje z języka norweskiego

Kursy w Profi Lingua to zajęcia face to face. Jeżeli taka forma wywołuje u Państwa skojarzenie z tradycyjnymi korepetycjami, jest to bardzo dobre porównanie. Z tym, że wybierając kurs w Profi-Lingua, nie muszą Państwo poszukiwać na własną rękę wykwalifikowanego lektora. My bierzemy to na siebie! Nasza kadra składa się wyłącznie ze sprawdzonych nauczycieli z wykształceniem lingwistycznym oraz doświadczeniem pedagogicznym. Ucząc się norweskiego w Profi-Lingua, uczą się Państwo od najlepszych.

Spotkania ucznia z korepetytorem odbywają się bez obecności osób trzecich. Słuchacz w takich komfortowych i równocześnie kameralnych warunkach czuje się swobodniej i z łatwością przełamuje wszelkie bariery językowe. Wstydzą się Państwo mówić w obcym języku? Kurs indywidualny będzie świetnym rozwiązaniem!

Program i tematyka kursu j. norweskiego w Profi-Lingua

W Profi-Lingua wszystkim uczestnikom kursów indywidualnych zapewniamy spersonalizowane programy nauczania. Co więcej, u nas Słuchacz sam wybiera zagadnienia, które są omawiane podczas zajęć i ma realny wpływ na ich tematykę. Oferujemy zarówno szkolenia z j. norweskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne np. z języka biznesowego, prawniczego czy technicznego. Dostosowujemy się w 100% do Państwa potrzeb oraz oczekiwań.

Podczas opracowywania programu kształcenia pod uwagę bierzemy także wiek, zainteresowania oraz poziom znajomości języka przez Słuchacza. Przygotowujemy naszych Kursantów do posługiwania się norweskim zarówno w sytuacjach życia prywatnego, jak i w środowisku zawodowym. Wprowadzamy na życzenie Kursanta słownictwo branży, w której pracuje.

Zajęcia face to face umożliwiają szybkie rozpoznanie predyspozycji językowych ucznia i dostosowanie tempa realizacji programu nauczania do owych możliwości. Lektorzy poświęcają więcej czasu zagadnieniom, sprawiającym trudności Słuchaczom. Wpływa to pozytywnie na efektywność całego kursu.

Zajęcia indywidualne – kwestie organizacyjne

  1. W Profi-Lingua kurs indywidualny mogą Państwo rozpocząć w dowolnym terminie, gdyż w tym przypadku harmonogram roku szkolnego nie znajduje zastosowania.
  2. Słuchaczom pozostawiamy decyzyjność w kwestii dni i godzin spotkań z lektorem.
  3. Jesteśmy elastyczni również w sprawach związanych z częstotliwością lekcji oraz ich liczbą.
  4. Miejsce zajęć wyznaczamy w porozumieniu z Kursantem – może to być nasza Szkoła, jak i siedziba Państwa firmy.
  5. W przypadku dostępności sal możemy zorganizować lekcje w szkole Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia.
  6. Zapewniamy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na obszarze miasta.

Indywidualny kurs j. norweskiego w Profi-Lingua zadowoli nawet najbardziej wymagających Słuchaczy! Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem