Wakacyjny kurs norweskiego we Wrocławiu

Szkoła Profi-Lingua we Wrocławiu działa przez całe wakacje.  W lipcu, w sierpniu i we wrześniu w naszej ofercie znajdziesz intensywne kursy języka norweskiego. Zapraszamy do wspólnej nauki wszystkie osoby, którym zależy na świetnych wynikach i przyjaznej atmosferze!
 
Wakacyjny kurs języka norweskiego „Semestr w miesiąc” składa się z 48 lekcji, które prowadzą wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy. Nauczyciele zatrudnieni w Profi-Lingua podchodzą do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem, a zajęcia odbywają się w małych grupach. Komfortowe warunki oraz wysoka jakość kształcenia, które zapewniamy uczestnikom kursu, przekładają się na motywację i tym samym na szybkie postępy oraz satysfakcję.
 
Nauka j. norweskiego odbywa się w trybie intensywnym. Kurs trwa miesiąc, co oznacza, że w ciągu zaledwie czterech tygodni poznasz zagadnienia i przyswoisz bardzo duży zakres materiału. Dzięki temu w październiku będziesz mógł zapisać się  do grupy na wyższym szczeblu zaawansowania.
 
Zajęcia rozpoczynają się w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu. Aby dołączyć do grona naszych Słuchaczy w wybranym miesiącu, rozwiąż  BEZPŁATNY TEST lub wypełnij FORMULARZ. Pracownicy Profi-Lingua skontaktują się z Tobą telefonicznie w celu omówienia szczegółów. Na podstawie wyników testu zaproponują Ci przydział do odpowiedniej grupy. 

Wybierając kurs j. norweskiego w Profi-Lingua, otrzymasz bezpłatnie:

  • możliwość bezpłatnych konsultacji z lektorem prowadzącym
  • dostęp do zasobów biblioteki oraz mediateki w placówce naszej szkoły
  • login do platformy e-Akademia oraz wgląd do e-dziennika
  • pisemną opinie dotyczącą Twoich postępów
  • kartę PF Prestige Club, która uprawnia do zniżek u naszych Partnerów we Wrocławiu

Ucz się j. norweskiego w Profi-Lingua – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Zapewniamy błyskawiczne efekty i zajęcia z najlepszymi lektorami w mieście! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem