Kurs języka norweskiego we Wrocławiu

Przedsiębiorcy przychylnym okiem patrzą na pracowników, którzy znają język norweski. Takich osób jest jednak w Polsce niewiele. Dlatego, jeżeli chcesz wyróżnić się na rynku pracy bądź planujesz wyjazd do kraju fiordów, kurs norweskiego w Profi-Lingua będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

Chcesz dopiero rozpocząć przygodę z norweskim? Zapraszamy, wypełniFORMULARZ

Zamierzasz w Profi-Lingua kontynuować naukę tego języka? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które okażą zainteresowanie naszym kursem. Równocześnie informujemy, ze zarówno formularz, jak i test, są w 100% bezpłatne i mają charakter niezobowiązujący. Stanowią natomiast dla nas informację o poziomie znajomości języka. Na ich podstawie przydzielamy Słuchaczy do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Norweski w Profi-Lingua – jak to wygląda?

W Profi-Lingua łączymy teorię z praktyką! U nas nie tylko poznasz zasady gramatyki języka norweskiego oraz zdobędziesz bogaty zasób słownictwa, ale przede wszystkim nauczysz się swobodnej komunikacji. Podczas zajęć nasi Słuchacze ćwiczą wszystkie podstawowe zdolności językowe: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Największy nacisk kładziemy na umiejętność płynnej rozmowy w j. norweskim, dlatego zapewniamy naszym Kursantom bogaty pakiet konwersacyjny.

W trakcie lekcji korzystamy nie tylko z najlepszych na rynku wydawniczym podręczników, ale także z autentycznych materiałów prasowych, telewizyjnych oraz filmowych. Gwarantujemy tym samym kontakt z żywym językiem! Przeprowadzamy również improwizacje symulujące realne sytuacje, dzięki czemu Słuchacze przygotowują się do posługiwania j. norweskim w każdych okolicznościach –  zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Pakiet Kursanta

  • 112 lekcji obowiązkowych j. norweskiego
  • 40 lekcji dodatkowych konwersacji
  • warsztaty gramatyczne i fonetyczne dla wszystkich chętnych!
  • konsultacje z lektorem prowadzącym (face to face albo via e-mail)
  • dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie Profi-Lingua
  • dostęp przez internet do e-Akademii
  • zniżka na podręczniki
  • bezpłatne zajęcia z wybranego języka obcego na poziomie dla osób początkujących!

Zajęcia z j. norweskiego

Zajęcia z języka norweskiego prowadzą wyłącznie wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem pedagogicznym – w Profi-Lingua uczysz od najlepszych!

Wszystkie lekcje obowiązkowe i dodatkowe organizujemy w siedzibie naszej szkoły przy ul. Kuźniczej w sercu Wrocławia. Decydując się na naszą szkołę, wybierasz zatem dogodny dojazd gratis!

Kursy z j. norweskiego trwają od października do czerwca, ale możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy w drugim semestrze – na przełomie lutego i marca. Gwarantujemy szeroki wybór terminów oraz zajęcia w weekendy! Nawet osoby bardzo zapracowane mogą zatem skorzystać z naszej oferty.

Nasze kursy adresowane są do osób na różnym poziomie zaawansowania znajomości języka norweskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym kursie? Zapraszamy do kontaktu!

Pamiętaj: wybierając Profi-Lingua, wybierasz naukę języka norweskiego na najwyższym poziomie!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem