Indywidualny kurs portugalskiego we Wrocławiu

Portugalia w Europie, Angola i Mozambik w Afryce, Brazylia w Ameryce Południowej... Co może łączyć te cztery państwa? Język urzędowy – portugalski! Jeżeli planują Państwo wyjazd do jednego z wymienionych krajów bądź chcielibyście zdobyć klientów z tamtejszych regionów, warto zainwestować w kurs językowy w Profi-Lingua. Zapewniamy spersonalizowany program nauczania, dogodne terminy zajęć i najwyższą jakość kształcenia. Nauka portugalskiego w naszej szkole zawsze kończy się sukcesem!

Indywidualny portugalski – zalety

  1. Oferujemy elastyczność podczas opracowywania harmonogramu zajęć.
  2. W Profi-Lingua Słuchacz sam wybiera zagadnienia, które są omawiane w trakcie kursu.
  3. Indywidualny kurs portugalskiego można rozpocząć w każdej chwili.
  4. Gwarantujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia w obrębie Krakowa.
  5. Lokalizacja zajęć ustalana jest w porozumienie ze Słuchaczem.

Spersonalizowany program nauczania

Wybierając indywidualny kurs języka portugalskiego, wybierają Państwo spersonalizowany program nauczania. Za każdym razem treści kształcenia dopasowujemy do potrzeb, oczekiwań, wieku, zainteresowań, a także poziomu zaawansowania Słuchacza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kursy j. portugalskiego ogólnego, jak i kursy języka specjalistycznego (np. języka medycznego, biznesowego czy technicznego).

Możemy również zaproponować kurs konwersacyjny bądź szkolenie intensywne (wybierane zwykle przez osoby planujące wyjazd zagraniczny). Na życzenie Słuchacza wprowadzamy na zajęciach słownictwo branżowe.

W sprawie tematyki kursu nie stawiamy żadnych granic! Jesteśmy otwarci na Państwo sugestie i równocześnie zapewniamy opiekę metodyka, który będzie czuwał nad opracowywaniem oraz realizacją programu nauczania.

Z portugalskim face to face

Kurs indywidualny to zajęcia face to face – Słuchacz spotyka się z lektorem portugalskiego bez obecności osób trzecich. Taka kameralna atmosfera służy przełamywaniu bariery językowej. Kursant czuje się swobodnie i nie wstydzi się popełniać błędów. Z kolei lektor, skupiając całą swoją uwagę na jednym uczniu, jest w stanie dopasować tempo wprowadzania nowych treści do możliwości językowych Słuchacza. Przekłada się to na efektywność całego kursu oraz motywację ucznia.

Kurs indywidualny pod względem formy przypomina zatem tradycyjne korepetycje z j. portugalskiego. Różnica polega na tym, że u nas nie muszą Państwo się martwić poszukiwaniem profesjonalnego nauczyciela oraz innymi sprawami organizacyjnymi – bierzemy to na siebie!

Zajęcia indywidualne – czas i lokalizacja

  1. W rękach Kursanta pozostawiamy wybór terminów zajęć – dostosujemy się do Państwa grafiku!
  2. Słuchacz decyduje również o częstotliwości i liczbie lekcji, odbywających się w ramach kursu.
  3. Zajęcia organizowane są w miejscu wskazanym przez Kursanta albo w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej we Wrocławiu.

Cenią sobie Państwo komfort i elastyczność? Zapraszamy na indywidualny kurs w naszej szkole!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem