Wakacyjny kurs portugalskiego we Wrocławiu

W okresie wakacyjnym w szkole Profi-Lingua stawiamy na błyskawiczne efekty i naukę w trybie intensywnym. Inwestując w jeden z naszych kursów języka portugalskiego, wybierasz zatem szybkie postępy i prostą drogę na wyższy szczebel zaawansowania. Zapewnimy Ci także komfortowe warunki oraz przyjemną atmosferę na zajęciach!
 
Spędź wakacje w Profi-Lingua we Wrocławiu: wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, omówimy szczegóły dotyczące zapisów na zajęcia oraz zaproponujemy Ci przydział do odpowiedniej grupy.

Wakacje z językiem portugalskim

W Profi-Lingua, wychodząc naprzeciw potrzebom oraz wymaganiom naszych Słuchaczy, opracowaliśmy i umieściliśmy w ofercie trzy rodzaje wakacyjnych kursów. We wszystkich przypadku organizujemy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i kontynuujących naukę języka portugalskiego.

Semestr w miesiąc

„Semestr w miesiąc” to kurs maksymalnie intensywny i efektywny. Jego uczestnicy w ciągu zaledwie 4 tygodni zapoznają się z materiałem, który w normalnym trybie omawiany jest na przestrzeni kilku miesięcy. Wybierając tego typu zajęcia, oszczędzasz swój czas i możesz od października kontynuować naukę języka portugalskiego na wyższym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do udziału w 48 lekcjach. Startujemy w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu.

Indywidualny kurs języka portugalskiego

Wśród naszych propozycji wakacyjnych kursów języka portugalskiego nie mogło zabraknąć zajęć face to face. W ich przypadku terminy spotkań z lektorem, zakres materiału oraz tempo nauczania zależy od preferencji i potrzeb Słuchacza. Nie narzucamy tematyki zajęć – uczymy zarówno języka ogólnego, jak i języków specjalistycznych. Oferujemy elastyczny harmonogram oraz dojazd lektora do ucznia.

Indywidualny kurs języka portugalskiego można rozpocząć w każdej chwili. Start zajęć face to face ustalamy z osobą zainteresowaną.

PROMOCJA „ZAPROŚ PRZYJACIELA”: Jeżeli w jednym kursie face to face biorą udział dwie osoby, to pierwsza z nich płaci tylko 50% ceny regularnej! 

 

Wakacyjny Pakiet Kursanta we Wrocławiu

  • konsultacje z lektorem prowadzącym   
  • możliwość korzystania z zasobów biblioteki i mediateki
  • login do platformy e-Akademia
  • dostęp do e-dziennika
  • pisemna opinia dotycząca postępów po każdym miesiącu zajęć
  • karta Profi-Lingua Prestige Club uprawniająca do zniżek u Partnerów naszej szkoły

Rozpocznij przygodę z j. portugalskim w Profi-Lingua – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie w naszym oddziale przy ul. Kuźniczej. Do zobaczenia! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem