Kurs języka portugalskiego we Wrocławiu

Czy wiesz, że językiem portugalskim posługuje się ponad 270 milionów ludzi na świecie? Jest to język urzędowy nie tylko Portugalii, ale również m.in. Brazylii, Angolii czy Mozambiku. Możemy go usłyszeć nawet w Indiach (głównie w stanie Goa) oraz w chińskim regionie administracyjnym Makau. Znajomość portugalskiego przyda się zatem zarówno w trakcie dalekich podróży, jak i przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku międzynarodowym.
 

Lubisz wyróżniać się z tłumu? Zapisz się na kurs języka portugalskiego w Profi-Lingua! Wypełnij FORMULARZ (dla osób początkujących) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin i przedstawimy szczegóły naszej oferty. Równocześnie informujemy, że formularz i test nie mają charakteru zobowiązującego.

Portugalski w Profi-Lingua

  • na pierwszym miejscu stawiamy płynną komunikację, dlatego naszym Słuchaczom oferujemy bogaty pakiet konwersacyjny
  • w trakcie zajęć ćwiczymy nie tylko umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ale również pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, rozumienie ze słuchu oraz pisanie
  • w Profi-Lingua poznajesz żywy język – podczas kursu korzystamy z autentycznych materiałów prasowych, filmowych czy telewizyjnych
  • zapewniamy najwyższą jakość kształcenia, dlatego w naszej szkole prowadzą zajęcia tylko lektorzy portugalskiego z wyształceniem lingwistycznym
  • lekcje odbywają się w małych, komfortowych grupach
  • organizujemy kursy na różnym poziomie zaawansowania

152 lekcje w atrakcyjnej cenie!

Kurs języka portugalskiego w Profi-Lingua obejmuje 112 lekcji obowiązkowych oraz 40 lekcji dodatkowych konwersacji, w których udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani Słuchacze.

Ponadto naszym uczniom oferujemy warsztaty językowe (gramatyczne i fonetyczne), dostęp do biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły oraz wspomaganie internetowe nauki portugalskiego w ramach platformy e-Akademia.

Wszyscy uczestnicy kursów w Profi-Lingua mogą także liczyć na zniżkę na podręczniki, a studentom gwarantujemy także korzystne rabaty!

Portugalski i ...?

Wybierając kurs portugalskiego w Profi-Lingua, wybierasz również możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących. O szczegóły oferty „Drugi Język Gratis” zapytaj w naszym sekretariacie!

Organizacja zajęć z portugalskiego

  • kurs j. portugalskiego trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry
  • możesz dołączyć do grona naszych Słuchaczy w drugim semestrze!
  • organizujemy lekcje kilka razy w tygodniu, więc termin zajęć bez problemu dopasujesz do swojego grafiku
  • wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej w samym sercu Wrocławia

Nie wahaj się dłużej! Rozpocznij przygodę z językiem portugalskim w naszej szkole! Até logo!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem