Kurs rosyjskiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Szukają Państwo szkoły, która zorganizuje dla pracowników Waszej firmy kurs języka rosyjskiego? Chętnie podejmiemy się tego wyzwania! Zapraszamy do grona naszych klientów korporacyjnych. Gwarantujemy wysoką jakość nauczania, spersonalizowany program kursu oraz decyzyjność w wyborze terminów zajęć. 

Firmowe kursy j.rosyjskiego w Profi-Lingua, to:

 • możliwość wyboru najdogodniejszych terminów zajęć
 • możliwość dojazdu lektora do Państwa firmy
 • podział uczestników szkolenia na grupy o różnym poziomie zaawansowania
 • dostosowanie tematyki oraz charakteru kursu językowego do potrzeb Klienta
 • możliwość zorganizowania lekcji próbnej

Krok 1. Wybierz charakter kursu 

W ramach kursów dla firm w Profi-Lingua organizujemy kursy o różnym charakterze:

kursy ogólne

na zajęciach uczestnicy kursu poznają konstrukcje gramatyczne i słownictwo, które są niezbędne do swobodnej komunikacji w języku rosyjskim zarówno w życiu codziennym, jak i w środowisku pracy. Na kursach ogólnych szkolimy wszystkie sprawności językowe: mówienie, pisanie, czytanie oraz słuchanie.

kursy konwersacyjne

na zajęciach kładziemy głównie nacisk na umiejętność prowadzenia rozmowy. Po kursie konwersacyjnym obsługa klientów rosyjskojęzycznych nie będzie stanowiła dla Państwa pracowników żadnego problemu.

kursy biznesowe

w trakcie kursu biznesowego uczestnicy poznają przede wszystkim takie zwroty i wyrażenia, które przydają się przy pozyskiwaniu nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Lektorzy wprowadzają słownictwo branży, w której dana firma się specjalizuje, np. branży marketingowej, finansowej czy prawniczej.

kursy intensywne

ofertę kursów intensywnych kierujemy przede wszystkim do managerów, którzy chcą w jak najkrótszym czasie nauczyć się języka rosyjskiego bądź podszkolić swoją umiejętność posługiwania się tym językiem.

warsztaty językowe

na warsztatach językowych w Profi-Lingua pracownicy uczą się prowadzenia negocjacji, prezentacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku rosyjskim. 

Krok 2. Audyt językowy

Zanim rozpoczniemy współpracę z Klientem przeprowadzamy audyt językowy w firmie. Może on przyjąć postać testu, ankiety bądź rozmowy z lektorem. Wyniki audytu pozwalają nam rozpoznać potrzeby Państwa pracowników oraz dokonać podziału na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania

Krok 3. Język rosyjski dla firm- harmonogram:

Harmonogram kursu języka rosyjskiego ustalamy zawsze w porozumieniu z Klientem. W Profi-Lingua mogą Państwo zatem zadecydować o terminach zajęć, ich częstotliwości oraz liczby lekcji, które odbędą się w ramach szkolenia.

Zajęcia odbywają się u Państwa w firmie bądź w siedzibie szkoły językowej Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej w samym centrum Wrocławia.

W czasie trwania kursu przeprowadzamy testy, dzięki którym jesteśmy w stanie określić postępy uczestników w nauce języka rosyjskiego. O wynikach owych testów oraz frekwencji pracowników na zajęciach na bieżąco informujemy Klienta. 

Profi-Lingua- dlaczego warto?

 • jesteśmy obecni w Polsce na rynku szkół językowych już od 24 lat
 • przeszkoliliśmy już ponad 1000 klientów korporacyjnych
 • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty 
 • zdobyliśmy wyróżnienie Jakość Roku 2014 oraz Grand Prix Laur Klienta
 • zapewniamy naszym Klientom indywidualne podejście
 • nasza kadra lektorska składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i sprawdzonych nauczycieli 

Z naszej oferty kursów dla firm we Wrocławiu skorzystali m.in. pracownicy Multikina, Euro Bank oraz Vission Express. W każdej chwili mogą Państwo dołączyć do tego grona. Wystarczy tylko się z nami skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem