Indywidualny kurs rosyjskiego we Wrocławiu

Język angielski i język niemiecki należą do najpopularniejszych języków obcych wśród Polaków. Ich znajomość jest mile widziana przez pracodawców, ale nie zaskakuje. Aby się wyróżnić na rynku pracy, warto zatem zainwestować czas i pieniądze w naukę innego języka. Mniej powszechnego, ale równie potrzebnego. Takim językiem jest język rosyjski, dlatego znalazł się on w naszej ofercie kursów indywidualnych. 

Z rosyjskim face to face

Naszym zdaniem kluczem do odniesienia sukcesu w nauce języka obcego są regularne i bezpośrednie spotkania ucznia z nauczycielem. Takie właśnie spotkania oferujemy w ramach kursów indywidualnych i dlatego należą one do kategorii kursów face to face.

Zajęcia indywidualne z języka rosyjskiego są prowadzone przez wykwalifikowanego lektora bądź – na życzenie Kursanta – przez native speakera. 

Korepetytor przez rozpoczęciem kursu tworzy spersonalizowany program nauczania. Przy jego opracowywaniu bierze pod uwagę oczekiwania i sugestie Słuchacza oraz jego cel.

To właśnie od celu nauki zależy, jakie treści kształcenia znajdą się w programie kursu. Dla przykładu: jeżeli Kursant chce wykorzystywać język rosyjski w środowisku pracy, nauczyciel położy nacisk na tzw. język biznesowy oraz wprowadzi słownictwo specjalistyczne, które obowiązuje w danej branży. 

Rosyjski indywidualnie we Wrocławiu

Zajęcia z języka rosyjskiego organizujemy w miejscu wyznaczonym przez Kursanta bądź w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej we Wrocławiu. Oferta kursów indywidualnych języka rosyjskiego jest kierowana do osób, które z jakiś powodów nie mogą bądź nie chcą uczestniczyć w kursach grupowych.

Z naszego doświadczenia wiemy, że zwykle problemem dla Słuchaczy są z góry ustalone dni i godziny zajęć odbywających się w ramach kursów standardowych. Dlatego osobom, które zapisują się na kursy indywidualne w naszej szkole, dajemy możliwość wyboru najdogodniejszego dla nich terminu spotkań z korepetytorem. Komfort Słuchaczy stawiamy bowiem na pierwszym miejscu!

W rękach Kursantów pozostawiamy również decyzyjność w sprawie częstotliwości i liczby lekcji. Dzięki naszej elastyczności każda osoba zainteresowana nauką języka rosyjskiego może znaleźć czas na zajęcia w swoim napiętym grafiku.

Korepetycje z języka rosyjskiego we Wrocławiu

Kurs indywidualny języka rosyjskiego mogą Państwo rozpocząć niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy ustalą z Państwem szczegóły oferty. 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem