Wakacyjny kurs rosyjskiego we Wrocławiu

Wakacyjne kursy rosyjskiego przeznaczone są dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć bądź kontynuować naukę tego języka w okresie letnim. Program zajęć umożliwia opanowanie bardzo dużej partii materiału w maksymalnie krótkim czasie. Jeżeli szukasz kursu intensywnego i zależy Ci na błyskawicznych efektach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą we Wrocławiu.

W wakacje Słuchaczom proponujemy trzy rodzaje kursów języka rosyjskiego: „Semestr w miesiąc”, „Semestr w dwa miesiące” oraz zajęcia indywidualne. Jeżeli jesteś zainteresowany nauką w Profi-Lingua, wypełnij FORMULARZ  albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, odpowiemy na wszystkie pytania i przydzielimy Cię do grupy zaawansowania.

Semestr w miesiąc

Wszyscy, którzy wybierają kurs „Semestr w miesiąc”, decydują się na naukę j. rosyjskiego w trybie intensywnym. W trakcie zaledwie czterech tygodni zapoznajemy Słuchaczy z zagadnieniami oraz słownictwem, których znajomość jest równoznaczna z przejściem na wyższy szczebel zaawansowania.

Zapewniamy szybkie postępy i atrakcyjną cenę. Zajęcia organizujemy w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu. Kurs składa się łącznie z 48 lekcji prowadzonych przez wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów. 

Kurs face to face

Cenisz sobie indywidualne podejście, zależy Ci na elastycznym harmonogramie i specjalnie opracowanym programie nauczania? Zapisz się na kurs face to face, a tematykę oraz terminy zajęć z j. rosyjskiego dopasujemy do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Będziesz mógł wyznaczyć miejsce spotkań z lektorem oraz wybrać zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie lekcji. Rekrutację prowadzimy przez cały rok – dołącz do nas w dowolnie wybranym terminie! 

ZAPROŚ PRZYJACIELA: Jeżeli w kursie face to face biorą udział dwie osoby, pierwsza z nich płaci tylko połowę ceny! ​

Zapisując się na wakacyjny kurs, otrzymujesz bezpłatnie:

  • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
  • dostęp do e-Akademii oraz e-dziennika
  • dostęp do biblioteki i mediateki w placówce szkoły
  • pisemną ocenę Twoich postępów po każdym miesiące nauki języka
  • kartę Profi-Lingua Prestig Club, która uprawnia do rabatów u naszych Partnerów

Nie wahaj się dłużej – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie przez całe wakacje! 

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem