Kurs języka rosyjskiego we Wrocławiu

Wykwalifikowana kadra lektorska, pakiet 152 lekcji, szereg bezpłatnych zajęć dodatkowych, świetna lokalizacja szkoły – czego chcieć więcej? Jeśli stoisz przed wyborem kursu języka rosyjskiego, zapraszamy do wrocławskiego Profi-Lingua. Lepszej oferty nie znajdziesz!

Nauka języka rosyjskiego w grupach

Standardowe kursy języka rosyjskiego w naszej szkole są kursami w grupach. Przydział do grup o odpowiednim poziomie zaawansowania odbywa się na podstawie wyników testu znajomości języka. 

Jeśli masz już za sobą pewien okres nauki języka rosyjskiego, rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Osoby początkujące również zapraszamy do naszej szkoły – wypełnij FORMULARZ

Zarówno test, jak i formularz mają charakter niezobowiązujący. Ich uzupełnienie nie jest zatem równoznaczne z zapisem na kurs języka rosyjskiego w naszej szkole.

Języka rosyjski w szkole we Wrocławiu 

Kurs trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów języka rosyjskiego. Grupom na odpowiednio wysokim poziomie zaawansowania, oferujemy również zajęcia z native speakerami.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (po 2 lekcje) lub raz w tygodniu (4 lekcje) w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej we samym centrum Wrocławiu. Zapewniamy szeroki wybór terminów, więc znalezienie czasu na naukę języka rosyjskiego nawet w najbardziej napiętym grafiku nie będzie stanowiło problemu.

Kursy rosyjskiego na 5!

Uczestnicy standardowego kursu języka rosyjskiego w naszej szkole mogą liczyć aż na 152 lekcje. Z czego 112 lekcji należy do tzw. zajęć obowiązkowych (terminy stałe), a pozostałe 40 lekcji są lekcjami dodatkowymi, na które mogą zapisać się wszyscy zainteresowani Słuchacze. W przypadku lekcji dodatkowych grafik zajęć jest elastyczny.

Oprócz 152 lekcji oferujemy również bezpłatnie naszym Kursantom warsztaty gramatyczne i fonetyczne oraz konsultacje z lektorem prowadzącym

Mało? Zapisując się na standardowy kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua, dajemy Ci dostęp do naszej biblioteki i mediateki oraz e-Akademii (e-learningu)

Ponadto wszyscy Kursanci mogą skorzystać ze zniżki na podręczniki, a studenci – z atrakcyjnych rabatów. 

Nauka rosyjskiego- oferta dodatkowa

Chcesz spróbować swoich sił w innym języku niż język rosyjski? Świetnie się składa! Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty „Drugi Język Gratis” w ramach której możesz rozpocząć naukę wybranego języka na poziomie dla osób początkujących.

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem