Indywidualny kurs szwedzkiego we Wrocławiu

Naukę szwedzkiego Polacy wybierają przede wszystkim ze względów zawodowych. Trudno bowiem nie zauważyć, że język ten jest od kilku lat pożądany przez pracodawców. Niezależnie jednak od źródła Państwa motywacji, kurs w Profi-Lingua będzie zawsze dobrym wyborem. Dlaczego? Ponieważ nie stosujemy utartych schematów i dla każdego Słuchacza przygotowujemy spersonalizowaną ofertę. Zapewniamy Kursantom naukę szwedzkiego na ich własnych warunkach!

Szwedzki indywidualnie – zalety

  • Słuchacz sam może zadecydować o tematyce i formule kursu j. szwedzkiego
  • jesteśmy elastyczni podczas ustalania harmonogramu zajęć oraz ich lokalizacji
  • oferujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Wrocławia
  • kameralna atmosfera kursu (zajęcia face to face) sprzyja przełamywaniu bariery językowej
  • indywidualny kurs szwedzkiego w Profi-Lingua można rozpocząć w dowolnie wybranym terminie

Korepetycje z j. szwedzkiego?

Indywidualny kurs szwedzkiego w Profi-Lingua składa się z regularnych i bezpośrednich spotkań lektora z Słuchaczem. W owych spotkaniach nie biorą udziału osoby trzecie, a kameralna atmosfera, która towarzyszy lekcjom, pozwala przełamywać bariery komunikacyjne oraz strach przed mówieniem w obcym języku. Forma zajęć – face to face – wpływa również pozytywnie na motywację i mobilizację ucznia, co w konsekwencji owocuje wysoką efektywnością kursu.

Osiąganie szybkich i satysfakcjonujących efektów w nauce języka szwedzkiego jest także możliwe dzięki personalizacji treści nauczania. Dla każdego Kursanta przygotowujemy bowiem specjalny program kształcenia, który odpowiada Jego potrzebom oraz oczekiwaniom.

Przed rozpoczęciem szkolenia Słuchacz ma prawo wybrać tematykę całego kursu. Pod tym względem nie stawiamy żadnych granic i organizujemy zajęcia zarówno z języka szwedzkiego ogólnego, jak i języka szwedzkiego specjalistycznego (np. medycznego, biznesowego, prawniczego, technicznego). Wprowadzamy także słownictwo branży, w której pracuje Kursant.

Przygotowujemy naszych uczniów do posługiwania się językiem szwedzkim zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych. Podczas doboru odpowiednich treści bierzemy pod uwagę szereg czynników m.in. wiek, poziom zaawansowania, zainteresowania, cele Kursanta.

Zajęcia w Profi-Lingua prowadzą wyłącznie sprawdzeni lektorzy j. szwedzkiego z wykształceniem lingwistycznym. U nas uczą się Państwo od najlepszych, co znajduje potwierdzenie w przyznanych naszej szkole nagrodach i wyróżnieniach m.in. Grand Prix Laur Klienta czy Jakość Roku 2014.

Organizacja kursu indywidualnego

W przypadku harmonogramu indywidualnego kursu języka szwedzkiego możemy powiedzieć, że Słuchacz decyduje niemal o wszystkim. W Państwa rękach pozostawiamy bowiem decyzyjność odnośnie terminów zajęć, częstotliwości oraz liczby. Znajdziemy lektora j. szwedzkiego we wskazanych dniach i godzinach – sprawami organizacyjnymi nie muszą się Państwo w Profi-Lingua martwić.

Zajęcia odbywają się we wskazanej przez Słuchacza lokalizacji bądź w siedzibie szkoły przy ul. Kuźniczej 43 w samym centrum Wrocławia. Miejsce spotkań ucznia z korepetytorem ustalimy z Państwem podczas zapisu. Na terenie miasta zapewniamy bezpłatny dojazd lektora.

Chcieliby Państwo rozpocząć naukę j. szwedzkiego od zaraz? W Profi-Linua to możliwe. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem