Wakacyjny kurs szwedzkiego we Wrocławiu

Wakacje to idealny okres na podejmowanie nowych wyzwań. Jednym z nich może być nauka języka szwedzkiego w szkole Profi-Lingua we Wrocławiu. Czekamy na Ciebie przez całe lato!

Dołącz do grona naszych Kursantów i zacznij czerpać radość z błyskawicznych efektów. W tym celu wypełnij FORMULARZ  albo rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, odpowiemy na wszystkie ewentualne pytania i zaproponujemy Ci przydział do grupy zaawansowania.

Miesiąc z językiem szwedzkim w Profi-Lingua

We wrocławskim oddziale szkoły Profi-Lingua oferujemy w wakacje kursy „Semestr w miesiąc”. Zajęcia z języka szwedzkiego organizujemy w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu. Kurs składa się z 48 lekcji, które odbywają się na przestrzeni czterech tygodni. W tym krótkim czasie omawiany jest materiał semestralny. Intensywność nauczania przekłada się na szybkie postępy oraz obopólną satysfakcję.

Uczestnik wakacyjnego kursu j. szwedzkiego może bez problemu kontynuować naukę na wyższym szczeblu zaawansowania w przyszłym roku szkolnym. Nasza propozycja jest zatem świetnym rozwiązaniem dla osób ambitnych i zmotywowanych. Jeżeli jesteś nastawiony na osiąganie imponujących wyników, zapraszamy!

Kurs „Semestr w miesiąc” to kurs bardzo intensywny i tym samym wymagający, ale dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w przyjaznej, wakacyjnej atmosferze. Lekcje prowadzą sprawdzeni lektorzy z wykształceniem lingwistycznym oraz przygotowaniem pedagogicznym. Zapewniamy, że ucząc się j. szwedzkiego w Profi-Lingua, uczysz się od najlepszych.

W cenie wakacyjnego kursu języka szwedzkiego otrzymasz:

  • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
  • dostęp do biblioteki i mediateki w naszej placówce
  • login do platformy e-learningowej e-Akademia
  • pisemną ocenę postępów po zakończeniu kursu
  • kartę Profi-Lingua Prestige Club
  • dostęp do e-dziennika

Wybierz j. szwedzki w Profi-Lingua – rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Do zobaczenia w wakacje w naszej siedzibie przy ul. Kuźniczej we Wrocławiu!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem