Kurs języka szwedzkiego we Wrocławiu

Nauka języków obcych to inwestycja w Twoją przyszłość – pewnie nie raz słyszałeś to zdanie? A czy zdajesz sobie sprawę, że nie ma w nim ani odrobiny przesady? Zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmiemy języki skandynawskie, których znajomość jest mile widziana na rynku pracy. Zapisując się na kurs szwedzkiego w Profi-Lingua, wybierasz zatem podwyższenie kompetencji zawodowych. Lepszą pracę, wyższą płacę i rozwój osobisty. Chcesz się wyróżnić w tłumie kandydatów? Pomożemy Ci osiągnąć ten cel!

Zapoznaj się z naszą ofertą, a następnie wypełnij FORMULARZ (dla początkujących) lub rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

UWAGA: Formularz i test nie mają charakteru zobowiązującego, ale są dla nas sygnałem, że jesteś zainteresowany nauką języka szwedzkiego w szkole Profi-Lingua. Na ich podstawie dokonujemy podziału Słuchaczy na grupy o odpowiednim poziomie zaawansowania.

Szwedzki w Profi-Lingua

 • na pierwszym miejscu stawiamy umiejętność płynnej komunikacji w języku szwedzkim, dlatego u nas możesz liczyć na bogaty pakiet konwersacji
 • podczas zajęć pracujemy ze Słuchaczami nad wszystkimi rozwojem podstawowych sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu
 • liczy się dla nas praktyka, dlatego w trakcie lekcji przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje
 • przygotowujemy Słuchaczy do komunikacji w języku szwedzkim w życiu prywatnym i zawodowym
 • uczymy języka potocznego oraz oficjalnego, który jest niezbędny w środowisku pracy
 • wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, dokumenty, fragmenty programów telewizyjnych oraz filmów, aby Kursant poznał zastosowanie zasad gramatycznych oraz słownictwa w praktyce

Do 152 lekcji j. szwedzkiego w roku!

W Profi-Lingua naszym Słuchaczom oferujemy aż 152 lekcje języka szwedzkiego, a dokładniej 112 lekcji obowiązkowych oraz 40 dodatkowych zajęć z konwersacji, w których udział może brać każdy zainteresowany uczeń.

Ponadto wszyscy Kursanci mogą uczestniczyć w warsztatach językowych (gramatycznych i fonetycznych) oraz korzystać z zasobów biblioteki oraz mediateki w siedzibie szkoły. Zapewniamy także indywidualne konsultacje z lektorem prowadzącym, wspomaganie nauki szwedzkiego przez internet w ramach platformy e-Akademia oraz zniżkę na podręczniki. Nasi Słuchacze, którzy studiują, mogą także liczyć na atrakcyjne rabaty.

Dodatkowo wszyscy Słuchacze kursów j. szwedzkiego mają możliwość uczestnictwa w 100% bezpłatnych zajęciach z innego języka obcego na poziomie dla osób początkujących w Profi-Lingua. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj w sekretariacie naszej szkoły o ofertę „Drugi Język Gratis”!

Zajęcia w Profi-Lingua – szczegóły

 1. Oferujemy szeroki wybór terminów zajęć. Masz czas na naukę szwedzkiego tylko w weekendy? Nie ma problemu, u nas możesz zapisać się na lekcje w soboty bądź w niedziele!
 2. Kurs trwa od października do czerwca i dzieli się na dwa semestry. Zaliczenie obu jest równoznaczne z przejściem do grupy na wyższym poziomie zaawansowania.
 3. Jesteś początkujący? A może prezentujesz poziom średniozaawansowany znajomości j. szwedzkiego? Dla każdego znajdzie się miejsce w Profi-Lingua!
 4. Chciałbyś dołączyć do naszych Kursantów w drugim semestrze? Weź udział w rekrutacji pod koniec lutego/ na początku marca.
 5. Wszystkie zajęcia obowiązkowe i dodatkowe odbywają się w siedzibie Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. Dojedziesz do nas bez najmniejszego problemu.

Wrocław, ulica Kuźnicza, budynek nr 43 – czekamy na Ciebie!

Zapraszamy do wspólnej przygody z językiem szwedzkim!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem