Kurs włoskiego dla firm we Wrocławiu

Wypełnij formularz kontaktowy

Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Adres
Miasto
Osoba kontaktowa
Treść zapytania

Administratorem danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, [WSiP]. Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie oraz w celach archiwalnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Każdy założyciel firmy marzy o sukcesie swojego przedsiębiorstwa. Sukces ten zależy jednak od pracy i umiejętności całego zespołu. Dlatego tak ważne jest inwestowanie w pracowników. Wszystkich pracodawców, którym bliska jest ta idea, zapraszamy do skorzystania z kursów językowych dla firm w Profi-Lingua. Tym, którzy chcą pozyskać klientów oraz partnerów biznesowych ze słonecznej Italii, oferujemy kurs języka włoskiego. 

Włoski dla firm w Profi-Lingua

Program oraz charakter kursu języka włoskiego w Profi-Lingua zależą od potrzeb oraz oczekiwań Klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • kursy konwersacyjne
  • kursy języka ogólnego
  • kursy języka biznesowego
  • kursy intensywne dla kadry managerskiej

Wybór formy kursu pozostawiamy w Państwa rękach. Na życzenie Klienta przeprowadzamy również w jego firmie warsztaty z prowadzenia negocjacji, korespondencji oraz spotkań biznesowych w języku włoskim. 

Nasza wykwalifikowana kadra lektorska wprowadza w trakcie zajęć słownictwo specjalistyczne obowiązujące w branży, w której działa konkretne przedsiębiorstwa. Zajmują się Państwo marketingiem, prawem, medycyną bądź finansami? W treści nauczania wkomponujemy takie pojęcia, które ułatwią Państwu nawiązanie kontaktów biznesowych z osobami włoskojęzycznymi.

Firmowe kursy j.włoskiego – profesjonalne podejście

Kursy dla firm w Profi-Lingua wyróżniają się indywidualnym podejściem nie tylko w kwestii programu nauczania, ale również harmonogramu szkolenia. U nas Klienci decydują o terminach, częstotliwości oraz liczbie zajęć

Lekcje mogą odbywać się bezpośrednio w Państwa firmie bądź w siedzibie szkoły językowej Profi-Lingua przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia.

Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzimy w firmie audyt językowy. Jego wyniki pozwolą nam poznać poziom znajomości języka włoskiego Państwa pracowników i przydzielić ich do grup o odpowiednim stopniu zaawansowania. 

W czasie trwania kursu mogą liczyć Państwo na raporty dotyczące postępów w nauce oraz frekwencji uczestników na zajęciach. 

Dlaczego Profi-Lingua we Wrocławiu?

  • przeszkoliliśmy już ponad 1000 klientów korporacyjnych w całej Polsce
  • mamy na swoim koncie wiele nagród m.in. wyróżnienie „Jakość Roku 2014”
  • posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty
  • oferujemy możliwość dojazdu lektora do Klienta
  • dostosowujemy tematykę i charakter kursu do Państwa potrzeb oraz sugestii

Z naszej oferty we Wrocławiu skorzystali już m.in. pracownicy Multikina, Euro Bank, Vision Express oraz Astaldi. Państwa firma może dołączyć do tego grona w każdej chwili. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania względem kursu. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem