Indywidualny kurs włoskiego we Wrocławiu

Nauka języka włoskiego od lat mieści się na Państwa liście marzeń/planów, ale wciąż brakuje na nią czasu? U nas tego typu wymówki nie mają miejsca. Harmonogram zajęć, ich lokalizację, a nawet kwestię treści nauczania pozostawiamy bowiem w rękach naszych Kursantów. Zapraszamy na indywidualny kurs języka włoskiego do Profi-Lingua już dziś!

Zajęcia indywidualne = elastyczność

Jedną z głównych cech indywidualnego kursu języka włoskiego w Profi-Lingua jest jego elastyczność. Za każdym razem ofertę dopasowujemy do konkretnego Kursanta, któremu pozostawiamy decyzyjność:

w wyborze terminów zajęć

Chcą Państwo uczyć się języka włoskiego rano, po południu albo wieczorem? Nie ma żadnego problemu. Znajdziemy lektora, który będzie dyspozycyjny w wybranych przez Państwa dniach i godzinach. Pozostawiamy naszym Kursantom również decyzyjność w kwestii częstotliwości oraz liczby lekcji. 

w wyborze lokalizacji zajęć

Nasi korepetytorzy dojadą we wskazane przez Państwa miejsce. Oferujemy również możliwość organizacji lekcji w siedzibie Profi-Lingua przy ulicy Kuźniczej w samym sercu miasta.

w kwestiach programu nauczania

Interesuje Państwa bardziej język ogólny czy język biznesowy? Chcą Państwo poznać słownictwo specjalistyczne (np. marketingowe, medyczne, prawnicze)? Nasi lektorzy przy opracowywaniu programu nauczania zawsze biorą pod uwagę wszystkie sugestie i oczekiwania Kursanta. 

w wyborze nauczyciela

Uczestnicy indywidualnych kursów języka włoskiego mogą wybrać zajęcia z lektorem bądź zajęcia z native speakerem.

Kurs języka włoskiego face to face

Indywidualny kurs języka włoskiego ma formę bezpośrednich i regularnych spotkań Słuchacza z nauczycielem. Pod tym względem przypomina tradycyjne korepetycje. Niesie to ze sobą wiele korzyści m.in. lektor jest w stanie dostosować tempo nauki języka włoskiego do możliwości językowych danego Kursanta oraz modyfikować na bieżąco program kształcenia.

Korepetycje - j.włoski we Wrocławiu

Indywidualny kurs języka włoskiego w Profi-Lingua we Wrocławiu mogą Państwo rozpocząć w każdej chwili, niezależnie od harmonogramu roku szkolnego. Zapraszamy!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem