Wakacyjny kurs włoskiego we Wrocławiu

W Profi-Lingua we Wrocławiu w okresie wakacyjnym nie robimy sobie przerwy. W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów kursów. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla entuzjastów języka włoskiego i dołącz do grona naszych Słuchaczy.

Jeżeli uznasz propozycję Profi-Lingua za interesującą, wypełnij FORMULARZ bądź rozwiąż BEZPŁATNY TEST. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i udzielimy Ci szczegółowych informacji oraz zaproponujemy odpowiednią grupę zaawansowania.

Semestr w miesiąc

Kurs „Semestr w miesiąc” to nasza propozycja dla wszystkich osób, które chciałyby przyswoić dużą partię materiału w bardzo krótkim czasie. W trakcie zaledwie 4 tygodni zapoznajemy uczestników z zagadnieniami, które w normalnym trybie omawiane są przez kilka miesięcy.

Zajęcia rozpoczynają się w lipcu, w sierpniu oraz we wrześniu. Kursant uczestniczy łącznie w 48 lekcjach, co umożliwia mu kontynuowanie nauki j. włoskiego od października na wyższym poziomie zaawansowania.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Słuchaczy, zajęcia odbywają się w różnej częstotliwości – 4 razy w tygodniu po 3 lekcje (pon.-czw.) 

Kurs face to face – język włoski

Kurs face to face, czyli indywidualne zajęcia z j. włoskiego, jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, który ze względu na napięty grafik nie mogą uczestniczyć w kursach grupowych. Naszym Słuchaczom zapewniamy możliwość wyboru dogodnych terminów. Tematykę zajęć oraz tempo nauczania dostosowujemy do potrzeb oraz predyspozycji językowych ucznia. Prowadzimy kursy zarówno j. ogólnego, jak i kursy uwzględniające słownictwo specjalistyczne.

UWAGA: Skorzystaj z promocji „Zaproś przyjaciela” – jeżeli w kursie  face to face biorą dwie osoby, pierwsza płaci tylko połowę ceny! 

Dodatki do Twojego wakacyjnego kursu j. włoskiego

  • nielimitowane konsultacje z lektorem prowadzącym
  • możliwość korzystania z zasobów biblioteki i mediateki
  • login do platformy e-learningowej e-Akademia
  • dostęp do e-dziennika
  • pisemna ocena postępów po każdym miesiącu nauki w szkole Profi-Lingua
  • karta PL Prestige Club uprawniająca do zniżek u naszych Partnerów na terenie Wrocławia

Chciałbyś rozpocząć bądź kontynuować naukę j. włoskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Czekamy na Ciebie przez całe wakacje!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem