Kurs języka włoskiego we Wrocławiu

Chcesz poznać język włoski od podszewki? Jesteś zmotywowany do intensywnej nauki i oczekujesz szybkich efektów? W takim razie zapraszamy Cię na standardowy kurs do szkoły językowej Profi-Lingua. Wybierając naszą ofertę, nie będziesz mógł się od języka włoskiego uwolnić!

Język włoski we Wrocławiu

Standardowy kurs języka włoskiego we wrocławskim Profi-Lingua jest kursem dla każdego, kto chce posługiwać się sprawnie językiem włoskim w sytuacjach życia codziennego, w kontaktach towarzyskich czy też w środowisku pracy. 

Jesteś początkujący? Zapraszamy! Uzupełnij FORMULARZ .

Uczyłeś się już języka włoskiego? Rozwiąż BEZPŁATNY TEST.

Wyniki testu decydują o przydziale nowego Słuchacza do odpowiedniej grupy zaawansowania. Ma on charakter niezobowiązujący, czyli jego uzupełnienie nie jest równoznaczne z zapisaniem się na kurs.

Nauka włoskiego w Profi-Lingua

Standardowy kurs języka włoskiego trwa od października do czerwca, więc oficjalnie nie należy do tzw. kursów intensywnych. Niemniej jednak wszystkie osoby, które skorzystają nie tylko z lekcji obowiązkowych, ale również bezpłatnych zajęć dodatkowych, mogą liczyć na naprawdę szybkie i satysfakcjonujące efekty w nauce. 

W ramach kursu języka włoskiego w naszej szkole oferujemy zatem 112 lekcji obowiązkowych, które odbywają się w stałych terminach. Do tego jednak dochodzi jeszcze gratis:

  • 40 lekcji dodatkowych, organizowanych dla wszystkich zainteresowanych udziałem Słuchaczy
  • możliwość konsultacji z lektorem prowadzącym
  • możliwość udziału w warsztatach lingwistycznych (gramatycznych, fonetycznych i innych)
  • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki w siedzibie szkoły
  • dostęp do e-Akademiii oraz Multibooka w internecie

Język włoski... i nie tylko!

Jeśli będziecie chcieli na chwilę odpocząć od języka włoskiego, mamy dla Was idealne rozwiązanie – naszą ofertę „Drugi Język Gratis”. Osoby, które zdecydują się z niej skorzystać, mają szansę rozpoczęcia zajęć z innego, wybranego przez siebie języka w szkole Profi-Lingua na poziomie początkowym. Oczywiście za darmo!

Dla uczestników standardowego kursu języka włoskiego przygotowaliśmy także zniżkę na podręczniki. Z kolei studenci mogą liczyć jeszcze dodatkowo na atrakcyjne rabaty – o szczegóły pytaj w naszej szkole.

Zajęcia z języka włoskiego

Zajęcia z kursu języka włoskiego prowadzą nasi wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Wszystkie lekcje odbywają się w naszej szkole przy ul. Kuźniczej w samym centrum Wrocławia. 

Naszym Kursantom zapewniamy możliwość wyboru dogodnego terminu zajęć. Spotkania grup mają miejsce dwa razy w tygodniu (2x2 lekcje) bądź raz w tygodniu (1x4). Ich częstotliwość nasi Słuchacze mogą zatem dopasować do swojego grafiku.

Po więcej szczegółowych informacji na temat standardowego kursu z języka włoskiego zapraszamy do naszej szkoły. Do zobaczenia! A presto!

Rozwiąż bezpłatny test
Kliknij tutaj
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem