hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Szkoły językowe Profi-Lingua i Empik School z międzynarodowym certyfikatem ISO 9001:2015

2018-07-13

Szkoły językowe Profi-Lingua i Empik School z międzynarodowym certyfikatem ISO 9001:2015! dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych, właściciela sieci.

W lipcu 2018 roku  Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, właściciel sieci szkół Profi- Lingua oraz Empik School ,  po przejściu niezależnego, zewnętrznego audytu, otrzymały certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2015.  Jest to potwierdzenie pełnego dopasowania do  wymagań, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji.  Przyznany certyfikat obejmuje zarówno prowadzoną przez WSiP działalność wydawniczą, jak i szkoleniową realizowaną przez sieć szkół językowych Profi-Lingua i Empik School we wszystkich lokalizacjach na terenie całej Polski oraz Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych WSiP.

Certyfikat jest potwierdzeniem, że w swojej codziennej pracy WSiP koncentruje się na zapewnieniu, aby oferowane przez nas usługi szkoleniowe oraz produkty wydawnicze spełniały  potrzeby i oczekiwania klientów. Dbamy o budowanie trwałych relacji z rynkiem edukacyjnym,  nieustająco dążymy do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań,  aby oferta WSIP była przyjazna i pełna dla każdego użytkownika i uczącego się. Nasze cele strategiczne realizujemy poprzez dążenie do zbudowania sprawnej i skutecznej organizacji wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz pracowników.

Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto