angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
włoski
rosyjski
duński
norweski
szwedzki
chiński
japoński
polski
portugalski

Kurs angielskiego - Standardowy

Ile razy zastanawiałeś się, czy byłbyś w stanie porozumieć się z obcokrajowcem? Obawiasz się, że chociaż znasz podstawy języka, miałbyś z tym problem? Już dzisiaj zapisz się na kurs językowy! Zajęcia pozwolą Ci opanować podstawy gramatyki, ale przede wszystkim pomogą zyskać swobodę porozumiewania się w niemal każdym zakątku świata. Umiejętność ta jest szczególnie ważna w dzisiejszych czas, bowiem znajomość języka okazuje się niezbędna na uczelni, w pracy i w codziennym życiu.

Kurs angielskiego - Indywidualny

Potrzebujesz kursu szytego na miarę? Chcesz, by tok nauczania dostosowany był do Twoich potrzeb? Wybierz indywidualny kurs języka, który zapewni Ci zajęcia w formule face to face, tylko Ty i lektor.

Kurs angielskiego - Krótki

Zależy Ci na tym, by poznać lub utrwalić zagadnienia z wybranego obszaru? Już dziś wybierz interesującą Cię tematykę i zapisz się na jeden z krótkich kursów języka angielskiego!

Kurs angielskiego - Egzaminacyjny

Przed Tobą ważny egzamin? Planujesz potwierdzić swoje umiejętności językowe certyfikatem? Już dziś zapisz się na kurs egzaminacyjny, który pomoże Ci uzyskać wymarzony wynik!

Kurs angielskiego - Intensywny

Chcesz szybko i skutecznie poznać język? Jeśli liczy się dla Ciebie czas i chcesz do nauki wykorzystywać nowoczesne rozwiązania, już dziś zapisz się na intensywny kurs angielskiego!

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły

Zmiana godzin pracy Szkoły

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe