hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs przygotowujący do egzaminu z angielskiego

Przed Tobą ważny cel: chcesz zdać egzamin potwierdzający Twoje kompetencje językowe. Być może chcesz zrobić to dla siebie albo takiego dokumentu wymaga Twój pracodawca czy uczelnia. Motyw nie jest najważniejszy. Teraz najistotniejsze są kroki, które podejmiesz, by zrealizować swój plan.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Dużym wsparciem dla Ciebie będą kursy egzaminacyjne w Profi-Lingua. Oferujemy Ci zestaw odpowiednio przygotowanych zajęć, podczas których oswoisz się z arkuszami egzaminacyjnymi, poznasz zakres języka angielskiego wymagany na danym egzaminie i nabierzesz pewności siebie w rozwiązywaniu zadań, które spotkasz w trakcie sesji egzaminacyjnych. W katowickim oddziale Profi-Lingua możesz skutecznie przygotować się do egzaminów: FCE, CAE, CPE, KET, PET, YLE, TELC, LCCI. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, doskonale znający specyfikę tych testów.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą zdać egzamin FCE, CAE, CPE, LCCI, TELC, PTE General.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Komfort: 799 zł
I rata-299zł, II rata-299zł, III rata- 269 zł
Premium: 899 zł
I rata- 369zł, II rata-399zł III rata-199 zł
Happy hours( 7:30, 9:00, 14:30): 599 zł
I rata- 199zł, II rata-249zł, III rata-209 zł.

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto