hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs przygotowujący do egzaminu z angielskiego

Ćwiczenie czyni mistrza − ta stara zasada sprawdza się w każdych okolicznościach. Również gdy stawiasz przed sobą cel, jakim jest zdobycie certyfikatu z języka angielskiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Być może potrzebujesz certyfikatu, by przed samym sobą  potwierdzić, ile już umiesz, a może jest to dokument, którego wymaga Twoja uczelnia lub pracodawca. Bez względu na motyw droga do celu jest taka sama: to zestaw odpowiednio przygotowanych zajęć, podczas których oswoisz się z arkuszami egzaminacyjnymi, poznasz zakres języka wymagany na danym egzaminie i nabierzesz pewności siebie w rozwiązywaniu zadań.

W Profi-Lingua w Warszawie mamy dla Ciebie wiele kursów obejmujących program niezbędny do zdania egzaminów: FCE, CAE, CPE, IELTS, TELC, LCCI, TOEIC. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy, którzy doskonale znają specyfikę testu, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób, które chcą zdać egzamin FCE, CAE, CPE, TELC (od A1 do C2), LCCI oraz ETS (TOIEC, TOEFL).

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Standardowy 2198 zł
Standardowy - grupa mini 2798 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto