hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Twoja szkoła Gdańsk Centrum
ul. Wały Jagiellońskie 26/5,
80-853 Gdańsk
Godziny otwarcia sekretariatu:
pon. - pt. 08:00 - 21:00,
sob. 10:00 - 15:00
tel. 58 321 72 51
tel. 883 975 882

KURSY JĘZYKOWE W GDAŃSKU

W Profi-Lingua w Gdańsku od lat organizujemy kursy egzaminacyjne dla osób, które chcą zdobyć certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego. Zapewniamy Kursantom rzetelne przygotowanie do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).
Podczas lekcji w ramach kursu poznasz strukturę egzaminów, wymagania dotyczące umiejętności językowych zdających oraz wszystkie typy zadań, jakie pojawiają się na danym teście. Będziesz ćwiczył swoje umiejętności na tzw. past papers, czyli autentycznych materiałach egzaminacyjnych z poprzednich lat. Przygotowany przez nas egzamin próbny pozwoli ci sprawdzić wiedzę przed właściwym testem.
W przypadku kursów egzaminacyjnych do pakietu Słuchacza dołączamy specjalne bezpłatne zajęcia FCE/CAE/CPE Club!

Wybierz egzamin najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i aspiracjom. W szerokiej ofercie terminów oraz poziomów zaawansowania znajdziesz kurs najlepszy dla siebie. Czekamy na Ciebie!

SPRAWDŹ, CO MOŻESZ ZYSKAĆ
KORZYSTAJĄC Z NASZYCH KURSÓW

Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto