Kurs angielskiego - Disney English

Chcesz, by Twoje dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego z bohaterami bajek Disneya? Nic prostszego! Już dziś zapisz je na kurs Disney English. To skuteczna i sprawdzona w wielu szkołach metoda polegająca na całkowitym zanurzeniu uczniów w świecie znanych i lubianych bohaterów filmów i kreskówek. Nasi lektorzy uczą przez zabawę, która angażuje najmłodszych w działania mające na celu szybkie przyswojenie języka angielskiego.

W magicznym świecie Disneya dzieci czują się świetnie i łączą zabawę z nauką. Metoda zakłada wykorzystanie naturalnych predyspozycji każdego dziecka i prowadzenie zajęć w środowisku przyjaznym dla uczniów. Sale przeznaczone do kursów Disney English są atrakcyjnie udekorowane postaciami Disneya i bogato wyposażone w materiały dydaktyczne, a meble i artykuły – dostosowane do potrzeb najmłodszych. Wspieramy także rodziców – oprócz materiałów kursowych proponujemy dodatkowe zadania do pracy z dzieckiem w domu.

Jeśli chcesz, aby również Twój maluch postawił pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj.

Kurs angielskiego - Disney English