angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
matematyka

Kurs angielskiego dla dzieci

Kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym łączy elementy gier i zabaw z efektywną nauką. Stosujemy ciekawe metody nauczania języka obcego, dostosowane do cech psychorozwojowych dzieci na tym etapie edukacji – przede wszystkim do ich potrzeby ruchu i działania w grupie. Sprawiamy, że nauka języka angielskiego staje się odkrywaniem świata.

Kurs angielskiego dla nastolatków

Kurs języka angielskiego dla nastolatków to więcej niż kształcenie językowe. Inspirujemy do poznawania świata, rozwijamy ogólną wiedzę i zachęcamy do odkrywania, jak przydatna może być znajomość angielskiego!

Kurs angielskiego - Egzamin8

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został przygotowany przez ekspertów w nauczaniu, mających dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymogów stawianych przed zdającymi.

Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English jest prowadzony w 150 szkołach na świecie - i wreszcie dotarł do Polski! Pokazujemy, że skuteczną naukę języka angielskiego można połączyć z fantastyczną zabawą w towarzystwie ukochanych bohaterów.

Kurs angielskiego - Warsztaty wakacyjne

Warsztaty wakacyjne Play & Learn to radosne i wciągające zajęcia dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których rozwijają one znajomości języka angielskiego, tworzą kreatywne prace oraz odkrywają świat wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły