angielski
niemiecki
hiszpański
francuski
matematyka

Kurs angielskiego dla dzieci

Profi-Lingua przygotowała kurs, dzięki któremu Twoje dziecko polubi język angielski! Aktywizujące metody pracy, motywujący system oceniania, spotkania w grupie rówieśników – wszystko to sprawia, że dzieci lubią do nas przychodzić. Nasi młodzi Kursanci najskuteczniej uczą się przez zabawę, dlatego podczas zajęć wprowadzamy gry, śpiew, prace plastyczne.

Kurs angielskiego dla nastolatków

W Profi-Lingua kurs języka angielskiego dla nastolatków to nauka języka, ale też wszechstronny rozwój kompetencji. Tematy poruszane w trakcie zajęć odpowiadają zainteresowaniom uczniów w tym przedziale wiekowym. Poszczególne lekcje pokazują, że angielski pomaga w odkrywaniu świata.

Kurs angielskiego - Maturalny

W Profi-Lingua prowadzimy kursy przygotowujące maturzystów do egzaminów z języka angielskiego na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Pomagamy usystematyzować wiedzę nabytą przez lata nauki i gruntownie powtórzyć gramatykę.

Kurs angielskiego - Warsztaty wakacyjne

Warsztaty wakacyjne Play & Learn to przyjazne i angażujące spotkania dla dzieci w wieku 4-5 lat i 6-7 lat, podczas których mają one możliwość m.in. rozwinięcia znajomości języka angielskiego, tworzenia kreatywnych prac oraz odkrywania świata wszystkimi zmysłami poprzez gry i zabawy. Dodatkowo starszym dzieciom proponujemy zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

Kurs angielskiego Egzamin8

Kurs Egzamin8 skierowany jest do wszystkich uczniów, którzy przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Został przygotowany przez ekspertów w nauczaniu, mających dostęp do najświeższej wiedzy odnośnie wymagań stawianych przed zdającymi.

Kurs angielskiego - Disney English

Aż 150 szkół na całym świecie korzysta z unikatowej metody Disney English, dzięki której dzieci skutecznie uczą się języka wraz z ukochanymi postaciami! Teraz jest dostępna także w Polsce.

Aktualności

Zapoznaj się z najświeższymi aktualnościami.

Lider Certyfikacji Językowej

Sprawdź szczegóły
Wszystkie kursy językowe