Kurs angielskiego - Disney English

Aż 150 szkół na całym świecie korzysta z unikatowej metody Disney English, dzięki której dzieci skutecznie uczą się języka wraz z ukochanymi postaciami! Teraz jest dostępna także w Polsce.
Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English!

Odkryj innowacyjne lekcje: przyjazne, magiczne a co najważniejsze - skuteczne. Obejrzyj film, który pokazuje, jak świetnie dzieci bawią się i uczą jednocześnie. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko rozpoczęło przygodę z angielskim w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>

 

Na zajęciach wykorzystujemy tablicę interaktywną, która czyni zajęcia jeszcze bardziej emocjonującymi i angażującymi. Małe grupy, regularne raporty o postępach i stały kontakt z lektorem to indywidualna opieka nad każdym dzieckiem. Polecenia w materiałach kursowych zostały przygotowane w wersji angielskiej i polskiej, dzięki czemu każdy rodzic otrzymuje od nas wsparcie. Stworzony przez specjalistów kurs pozwala na zanurzenie w świecie bajek, gier i piosenek i – jednocześnie – efektywne zdobywanie umiejętności.

 

Dlaczego Disney English?

  • Skuteczna metoda stworzona przez uznanych ekspertów w dziedzinie nauczania języka dzieci młodszych
  • Magiczny świat Disneya jest wesoły i uwielbiany przez dzieci, dzięki czemu łatwiej przyswajają język
  • Doświadczeni lektorzy tworzą przyjazną atmosferę
  • Nowoczesne technologie, w tym tablice interaktywne sprawiają, że lekcje są angażujące i różnorodne

 

Metoda Disney English

Jest to nowatorski program nauczania języka angielskiego. Został on przygotowany w oparciu o znane i lubiane postacie z bajek Disneya we współpracy z metodykami oraz doświadczonymi nauczycielami. Metoda ta wykorzystuje ISA (Immersion Storytelling Approach) polegające na zanurzeniu w opowieści. Dzięki temu dzieci uczące się języka są bardziej zaangażowane w naukę. Według badań całkowite zanurzenie w języku daje najlepsze efekty.

 

Metoda Disney English opiera się na teorii o Inteligencjach Wielorakich. Wyróżniamy osiem rodzajów inteligencji m.in. kinestetyczną, językową, muzyczną. Według jej autora Howarda Gardnera dziecko potrzebuje różnych bodźców, aby rozwijać się w sposób harmonijny. Zatem dzięki zastosowaniu różnorodnych aktywności może ono jeszcze lepiej przyswajać wiedzę. Każda lekcja w tej metodzie stosuje techniki i ćwiczenia, które stymulują różne rodzaje inteligencji np. inteligencja muzyczna stymulowana jest poprzez piosenki i rymowanki, kinestetyczna poprzez dużą ilość ruchu i realiów, przestrzenna przy wykorzystaniu technologii, a interpersonalna poprzez ćwiczenia w parach i grupach.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

 

Kursy roczne:
 
 
  • 4-5 i 5-6 lat - 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min. 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat - 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min. 30 lekcji roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

 

Kursy wakacyjne:
  • 4-5 i 5-6 lat - 2 tygodnie wakacji, 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat - 2 tygodnie wakacji, 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Wszyscy uczniowie kursów Disney English otrzymują bezpłatnie materiały, w tym podręcznik, karty pracy, karty demonstracyjne, Story Book, gry planszowe, certyfikat, paszport oraz materiały audio. I dodatkowo fantastyczną niespodziankę – bajecznie kolorowy plecak Disneya z bohaterami filmu Kraina lodu dla dziewczynek i Auta dla chłopców.

 

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach - od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język." Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia odbywają się w trybie rocznym lub semestralnym, liczba osób w grupie: 4–8

 

Kurs angielskiego - Disney English

Wszystkie kursy językowe