Kurs niemieckiego - Krótki

Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Przyjazna i motywująca atmosfera oraz grupa ludzi takich jak Ty − pragnących opanować zasady gramatyki z języka niemieckiego szybko i skutecznie. Jeśli tak właśnie wyobrażasz sobie naukę niemieckiego, oferta Gramatyka dla Praktyka jest właśnie dla Ciebie.

Gramatyka dla Praktyka to szybki, intensywny kurs języka niemieckiego, którego program został opracowany tak, by w ciągu miesiąca, podczas 30 godzin lekcyjnych zajęć, poznać zasady gramatyki języka niemieckiego i wprowadzić je do swojej komunikacji w tym języku. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym szybko pokonasz wewnętrzną blokadę uniemożliwiającą Ci sprawne porozumiewanie się w języku obcym, a także zwiększysz zasób słownictwa. Zajęcia odbywać się będą pod uważnym okiem naszych doświadczonych lektorów, którzy dołożą wszelkich starań, by efekty nauki były widoczne już po pierwszych lekcjach, a sukcesy motywowały Cię do kolejnych postępów. Niewielkie grupy, w których odbywają się zajęcia, to także doskonała szansa do nawiązywania nowych znajomości i wymiany poglądów.

Kursy języka niemieckiego Gramatyka dla Praktyka polecane są młodzieży, studentom i osobom dorosłym, znającym język na poziomie B1 i B2.


LADIES TÊTE-À- TÊTE

Podróże do Niemiec czy Austrii oraz nowe znajomości stoją otworem przed każdym, kto zna język niemiecki i nie boi się go użyć. Kurs Ladies Tête-à-Tête przygotowaliśmy z myślą o tych paniach, które niekoniecznie chcą spędzać czas nad żmudnymi ćwiczeniami z gramatyki, natomiast zależy im na wypracowaniu śmiałości i płynności w rozmowach prowadzonych w języku niemieckim,

Chcemy, by zajęcia języka niemieckiego odbywały się w miłym, kameralnym gronie osób, które mają wspólne tematy i chcą na nie rozmawiać. Dzięki temu, już od pierwszych spotkań nie istnieje bariera komunikacyjna, a konwersacje przybierają autentyczny, codzienny charakter. Taka formuła zająć pozwala wzbogacić zasób słownictwa i spotkać się z żywym językiem niemieckim, używanym na co dzień.

Kurs Ladies Tête-à-Tête jest dwumiesięcznym cyklem regularnych zajęć, które odbywają się w stałych grupach pań na podobnym poziomie znajomości języka niemieckiego (od A2 do C1), pod okiem doświadczonych nauczycieli. Podczas rozmów nie może zabraknąć pysznej kawy i czegoś słodkiego.


FOREVER YOUNG

Szukasz możliwości pożytecznego spędzania czasu w grupie osób takich, jak Ty? Jesteś we właściwym miejscu!

Profi-Lingua to renomowana szkoła języków obcych, od lat ciesząca się zaufaniem naszych klientów. Wyróżnia nas wysoki poziom nauczania, przyjazna atmosfera i szeroki wachlarz zajęć, wśród których znajdziesz także ofertę skrojoną na potrzeby osób po 50. roku życia. Kurs Forever Young obejmuje 50 godzin lekcyjnych zajęć z języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, którzy pomogą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty, a także dostosują tempo nauki do Twoich potrzeb i możliwości. Na ich indywidualne wsparcie możesz liczyć przez cały czas trwania kursu.

Celem Kursu Forever Young jest rozwój praktycznych umiejętności komunikacyjnych. To także możliwość rozwinięcia zasobu słownictwa oraz poznania i utrwalenia zasad gramatyki, które ułatwią Ci porozumiewanie się językiem niemieckim i rozumienie go. Kolejne etapy nauki pokonywać będziesz w komfortowej, niewielkiej grupie, która sprzyja tworzeniu motywującej atmosfery.

Kurs niemieckiego - Krótki