Kurs angielskiego - Disney English

Kurs Disney English, który podbił serca uczniów w aż 150 szkołach na świecie, nareszcie w Polsce! Metoda Disneya to nie tylko skuteczna nauka języka angielskiego, ale też fantastyczna zabawa dla najmłodszych, którzy uczą się w towarzystwie ulubionych postaci.

Zobacz, jak wyglądają zajęcia Disney English w naszych szkołach. Zapisz swoje dziecko na lekcję próbną!

Odkryj innowacyjne lekcje z bohaterami Disneya: przyjazne, magiczne i skuteczne. Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nowoczesne zajęcia angielskiego, które łączą naukę z zabawą, ruch i taniec z zadaniami wykonywanymi na tablicy interaktywnej. Posłuchaj, co sądzą o kursie dzieci, a jaką opinię o zajęciach Disney English ma mama jednego z nich. Jeśli chcesz, aby również Twoje Dziecko postawiło pierwsze kroki w nauce języka angielskiego w świecie Disneya, umów się na lekcję próbną już dzisiaj >>


Kurs Disney English to program stworzony przez profesjonalistów w metodyce dziecięcej. Metoda, którą stosujemy, bazuje na pełnym zanurzeniu w języku obcym poprzez szereg zróżnicowanych materiałów audiowizualnych – seriali, filmów i piosenek. Wykorzystujemy w tym celu również nowoczesne narzędzia, takie jak tablice interaktywne, które angażują dzieci, czyniąc zajęcia jeszcze bardziej emocjonującymi. Każdy nasz podopieczny jest otoczony indywidualnym wsparciem; tworzymy raporty dla rodziców i umożliwiamy stały kontakt z lektorem. Materiały dołączone do kursu są dostępne w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, dzięki czemu każdy rodzic może aktywnie włączyć się w proces nauki dziecka.

Dlaczego Disney English?

  • Nasz program tworzą specjaliści w dziedzinie nauczania najmłodszych
  • Mamy najnowocześniejsze technologie (tablice interaktywne), dzięki którym nauka języka jest jeszcze skuteczniejsza
  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorską
  • Angażujące materiały (podręczniki, storybook, flashcards) sprawiają, że dzieci chętniej się uczą

 

Metoda Disney English

Dzieci skutecznie przyswajają nowe konstrukcje gramatyczne i słownictwo dzięki nowoczesnym metodom na nauczania, na które stawia metoda Disney English. Nauka wypełniona jest zabawą w towarzystwie ulubionych bohaterów filmów i seriali Disneya, o co dba doświadczona kadra lektorska. Kanwą metody Disney English jest ISA (Immersion Storytelling Approach), która bazuje z kolei na pełnym zanurzeniu w języku obcym. Efektywność metody potwierdzają badania naukowców.

 

Metoda opiera się na teorii Howarda Gardnera o Inteligencjach Wielorakich, która zakłada istnienie ośmiu rodzajów inteligencji: muzycznej, językowej, przestrzennej itd. Zróżnicowane lekcje pomagają dzieciom lepiej przyswajać nowy materiał. Każda aktywność wspiera odmienne obszary – śpiewanie pobudza inteligencję muzyczną, zajęcia w grupach pomagają w rozwoju umiejętności interpersonalnych. Program kursu Disney English zakłada różnorodne działania, które pomagają najmłodszym kursantom w nauce języka.

 

Dla dzieci z niedosłuchem

Disney English doskonale sprawdza się także jako metoda nauczania dzieci z niedosłuchem. Podczas zajęć lektor wprowadza nowy materiał oraz utrwala dotychczasowe zagadnienia wykorzystując przy tym gest, ruch oraz bogaty materiał wideo. Taka różnorodność technik i materiałów sprawia, że dzieci szybciej poznają język obcy.

 

Prestiżowa nagroda dla WSiP z rąk Disney Polska!

Z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że z rąk The Walt Disney Company Polska otrzymaliśmy bardzo prestiżową nagrodę w kategorii Debiut Roku 2017 za ogromny sukces towarzyszący wprowadzeniu kursu Disney English na rynek Polski. Czytaj więcej!

 

Poznaj nasze grupy wiekowe i rozkład zajęć:

Kursy roczne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 64 lekcje w roku, 2 lekcje w tyg. x 35 min.; 32 lekcje w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 60 lekcji w roku, 2 lekcje w tyg. x 60 min.; 30 lekcji w roku, 1 lekcja w tyg. x 60 min.

Kursy wakacyjne:

  • 4-5 i 5-6 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.
  • 6-7 i 7-8 lat – 2 tygodnie wakacji – 6 lub 10 lekcji x 60 min.

 

Gwarantujemy bezpłatne materiały dla każdego kursanta – podręcznik, paszport, karty pracy, storybook, gry plaszowe, materiały audio, certyfikat. Dodatkowo dzieci dostają od nas plecaki z ulubioną postacią z filmu Kraina Lodu lub Auta.

 

 

Co o zajęciach mówią nasi lektorzy?

 

„To było jedno wielkie wow! Dzieci nauczyły się mówić once again bez żadnego zachęcania. Zauważyły, że gdy odtwarzam piosenkę ponownie, mówię to, i same zaczęły krzyczeć once again!, żeby obejrzeć piosenki Hello i Goodbye jeszcze raz. Przewagę kursu stanowią nawiązanie do popularnych bajek, bardzo dobrze wykonane piosenki, wykorzystanie tablicy multimedialnej. To z pewnością wpływa na duże zainteresowanie wśród dzieci”. Ania, lektorka z Warszawy

„Dzieci reagowały entuzjastycznie, rozpoznawały postacie, niektóre ćwiczenia chciały wykonywać kilka razy lub mieć je powtórzone na następnej lekcji. Skuteczność programu Disney English opiera się moim zdaniem na wielu płaszczyznach - od neurobiologicznej, przez kulturową, aż po technologiczną. Metoda angażuje różne typy inteligencji, a także kładzie ogromny nacisk na aktywność fizyczną dzieci i udoskonalanie tzw. motoryki małej, co pozostaje w zgodzie z tym, w jaki sposób ludzki mózg od zarania dziejów przyswaja język." Aleksandra, lektorka z Katowic

 

Zajęcia trwają od października do czerwca, liczba osób w grupie: 4–8


 

Kurs angielskiego - Disney English