hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla firm

Profi-Lingua działa na polskim rynku już 27 lat. Oferujemy różnorodne kursy dla firm. Klienci cenią naszą elastyczność w podejściu do terminów, tematyki i zakresu szkoleń. Pełen profesjonalizm gwarantuje dział B2B. Zapewniamy indywidualną opiekę pracownika administracyjnego, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi. Z kolei metodyk dba o merytoryczny przebieg kursu. Naszym celem jest przygotowanie szkoleń dla klientów korporacyjnych według potrzeb, nawet jeśli są one zupełnie niestandardowe.

 

Sprawdź naszą ofertę. Pobierz plik >>

Zapraszamy do kontaktu

Dział Korporacyjny (B2B):
kursy ogólnopolskie: korporacyjny@wsip.com.pl / tel. 505 149 304 lub 22 628 72 97

Kursy w jednej lokalizacji:
Warszawa: firmy@profi-lingua.pl / 22 628 72 97 lub 531 690 186
Śląsk: ewelina.galecka@profi-lingua.pl / 500 184 876
Kraków: karolina.szyk@profi-lingua.pl / 884 981 099 
Lublin: tomasz.olszewski@profi-lingua.pl / 81 534 86 24
Łódź: karolina.korzeniowska@profi-lingua.pl / 530 422 478
Wrocław: alicja.kulas@profi-lingua.pl / 510 873 149
Poznań: karolina.goral@profi-lingua.pl / 601 357 996
Trójmiasto: natalia.matczak@profi-lingua.pl / 883 975 882

Przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

/kontakt-dziekujemy/
true

SMS-em

e-mailem

drogą telefoniczną (kontakt z konsultantem)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach pozostałych podmiotów Grupy Wydawniczej WSiP oraz podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edukacyjnym lub wydawniczym.


Wyślij

Administrator danych osobowych – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz realizacją praw przysługujących osobom, których te dane dotyczą można kontaktować się z administra­torem danych kierując korespondencję na adres poczty elektronicznej wsip@wsip.com.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych (IOD): iod@wsip.pl. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się poniżej


Zasady przetwarzania danych osobowych:

1. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (WSiP) z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Adres e-mail: wsip@wsip.com.pl. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@wsip.pl.
2. Cel i podstawa prawna oraz czas przetwarzania danych osobowych:
2.1. odpowiedź na zadane pytanie przesłane w formularzu kontaktowym lub poprzez pocztę elektroniczną. W tym przypadku nie będziemy przetwarzać Twoich danych w celach marketingowych - podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest zapewnienie rzetelnej informacji dla kontaktujących się z nami osób oraz przekierowanie sprawy do odpowiedniego działu w naszej firmie. Będziemy przechowywać zrealizowaną korespondencję przez okres 1 roku, chyba, że sprawa dotyczyć będzie kwestii wymagających dłuższego okresu przechowywania np. w związku z przedawnieniem roszczeń czy reklamacji.
2.2. marketing produktów i usług podmiotów z Grupy Wydawniczej WSiP oraz podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edu­kacyjnym i wydawniczym, - podstawa prawna – dobrowolna zgoda. Dane osobowe są przetwarzane do momentu wycofania przez daną osobę zgody na przetwarzanie danych osobowych.
3. Odbiorcy danych:
3.1. upoważnieni pracownicy administratora danych,
3.2. usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie da­nych osobowych na potrzeby realizacji usług świadczonych dla admi­nistratora danych, w szczególności podmioty takie, jak Call Center, do­stawcy usług IT, agencje reklamowe, firmy realizujące usługi mailingowe, kance­larie prawne i audytorzy zewnętrzni, oraz ich upoważnieni pracownicy – w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania zleconych przez WSiP usług,
4. Dobrowolność podania danych. Podanie danych jest dobrowolne.
5. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych. Każdej osobie przy­sługuje prawo:
5.1. dostępu do podanych danych oraz prawo żądania ich sprostowania.
5.2. sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpo­średniego, w tym profilowania.
5.3. wycofania udzielonej dobrowolnie zgody na marketing produktów i usług podmiotów z Grupy Wydawniczej WSiP oraz podmiotów współpracują­cych ze WSiP. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano zanim zgoda została wycofana.
5.4. do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od WSiP danych osobowych (swoich), w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, w przypadku przetwarzania danych w celu zawarcia i wykonywania zamówienia. Uprawniony może przesłać te dane innemu administratorowi danych.
5.5. do ograniczenia przetwarzania danych lub do ich usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”)
5.6. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochro­ną danych osobowych.

DLACZEGO PROFI-LINGUA?

Stawiamy na identyfikację potrzeb klienta

Współpracę zaczynamy od bezpłatnego audytu językowego, czyli wieloaspektowego badania potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki testowi online, rozmowom z metodykiem i ankietom preferencji szyjemy kursy na miarę.

Działamy cały rok, wszędzie

Szkolenia przeprowadzamy w naszych szkołach i w siedzibie klienta. Organizujemy kursy w dowolnych terminach, także w wakacje. Zapewniamy indywidualny tok nauczania i doświadczonych lektorów.

Szkolimy małe, duże i średnie firmy

Z oferty Profi-Lingua korzystały zarówno małe firmy, jak i wielkie instytucje. W gronie naszych klientów znaleźli się m.in.: Electrolux, Lidl, PZU Życie S.A, MAN Bus.

Dajemy Wam ostatnie słowo

Rozumiemy, że każda firma ma swoją specyfikę i potrzeby. Nie działamy według schematu. Nasze szkolenia dla klientów korporacyjnych są dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. W kwestii tematyki, terminów, częstotliwości i lokalizacji ostatnie słowo ma zawsze klient.

Nasi lektorzy i native speakerzy są do Waszej dyspozycji

Pozytywna atmosfera podczas szkoleń daje gwarancję lepszych wyników. Wiedzą o tym nasi lektorzy, którzy proponują ciekawe i skuteczne metody przyswojenia języka. Na życzenie klienta możliwe są też zajęcia z native speakerami.

Żadna branża nie jest dla nas tajemnicą

Podnosimy kompetencje językowe firm z wąsko wyspecjalizowanych obszarów rynku, szukających kursów z zakresu m.in. medycyny, prawa czy biznesu. Oferujemy też warsztaty językowe, które pozwolą pracownikom wzbogacić słownictwo i nabrać pewności siebie.

DLA NAS KAŻDY KLIENT JEST WYJĄTKOWY

Mamy bogate doświadczenie
Jesteśmy elastyczni
Oferujemy skuteczne i ciekawe metody nauczania
Zapewniamy indywidualną opiekę administracyjną i metodyczną

Certyfikaty językowe

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre). Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI oraz Cambridge Exam które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły.

TELC

TELC

Certyfikaty TELC są znane i honorowane na terenie Unii Europejskiej. Wiele szkół wyższych w Polsce zdecydowało się uznać egzaminy TELC jako końcowe egzaminy językowe. Egzaminy TELC są także uznawane w administracji państwowej, instytucjach publicznych i gospodarczych. Zostały akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej (od poziomu B1).

Zobacz więcej
LCCI

LCCI

Certyfikaty LCCI są cennym uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych i honorowane są w ponad 130 krajach przez pracodawców, uniwersytety i instytucje finansowe. Certyfikaty LCCI są akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej w Polsce.

Zobacz więcej
EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH (FCE, CAE, CPE)

EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH (FCE, CAE, CPE)

Prestiżowe dyplomy Cambridge English uznawane są przez wiele uniwersytetów, instytucji edukacyjnych oraz pracodawców na całym świecie, a w Polsce stanowią m.in. udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej oraz przewodników turystycznych i pilotów wycieczek (są honorowane przez MEN).

Zobacz więcej

Zaufali nam

Możemy pochwalić się współpracą m.in. z: Gfk O/Poznań, ADM Trading Polska, Vilmorin Garden, Centrum Badań DNA, Carl Zeiss Sp.z o.o. w Poznaniu, Solaris Bus & Coach S.A, PZU Życie S.A, PSO Sp. z o.o., MAN Bus Sp. z o.o., Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Amundi Warszawa, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Biuro Ochrony Rządu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Wojskowe Centrum Metrologii czy Komenda Głównej Straży Granicznej.

Telefonicznie czy osobiście - jak wolisz poznać szczegóły oferty? Zdecyduj i skorzystaj z formularza kontaktowego! Skontaktuj się
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto