hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe dla firm

Profi-Lingua działa na polskim rynku już 27 lat. Oferujemy różnorodne kursy dla firm. Klienci cenią naszą elastyczność w podejściu do terminów, tematyki i zakresu szkoleń. Pełen profesjonalizm gwarantuje dział B2B. Zapewniamy indywidualną opiekę pracownika administracyjnego, który czuwa nad sprawami organizacyjnymi. Z kolei metodyk dba o merytoryczny przebieg kursu. Naszym celem jest przygotowanie szkoleń dla klientów korporacyjnych według potrzeb, nawet jeśli są one zupełnie niestandardowe.

 

Sprawdź naszą ofertę. Pobierz plik >>

Zapraszamy do kontaktu

Dział Korporacyjny (B2B):
kursy ogólnopolskie:    korporacyjny@profi-lingua.pl / tel. 663 509 386 lub 723 234 154

Kursy w jednej lokalizacji:
Warszawa: firmy@profi-lingua.pl / tel. 22 628 72 97 lub  531-690-186
Śląsk: egalecka@profi-lingua.pl / 500 184 876
Kraków: kszyk@profi-lingua.pl / 884 981 099 
Lublin: klukaszewicz@profi-lingua.pl / 81 534 86 24
Łódź: kkorzeniowska@profi-lingua.pl / 530 422 478
Wrocław: alicja.kulas@profi-lingua.pl / 510 873 149
Poznań: kgoral@profi-lingua.pl / 601 357 996
Trójmiasto: nmatczak@profi-lingua.pl / 883 975 882

Przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

/kontakt-dziekujemy/
true

SMS-em

e-mailem

drogą telefoniczną (kontakt z konsultantem)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach pozostałych podmiotów Grupy Wydawniczej WSiP oraz podmiotów współpracujących ze WSiP, działających na rynku edukacyjnym i wydawniczym.


Wyślij

Administratorem podanych w oświadczeniu danych osobowych są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96 ("WSiP"). Dane będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oraz w celach archiwalnych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz prawo do wycofania udzielonej zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, które odbywało się na jej podstawie, zanim została wycofana.
Może Pan/Pani skorzystać z powyższych uprawnień, kierując stosowne pismo na adres siedziby WSiP lub korzystając z formularza kontaktowego na stronie www.profi-lingua.pl. Podanie danych jest dobrowolne.

DLACZEGO PROFI-LINGUA?

Stawiamy na identyfikację potrzeb klienta

Współpracę zaczynamy od bezpłatnego audytu językowego, czyli wieloaspektowego badania potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki testowi online, rozmowom z metodykiem i ankietom preferencji szyjemy kursy na miarę.

Działamy cały rok, wszędzie

Szkolenia przeprowadzamy w naszych szkołach i w siedzibie klienta. Organizujemy kursy w dowolnych terminach, także w wakacje. Zapewniamy indywidualny tok nauczania i doświadczonych lektorów.

Szkolimy małe, duże i średnie firmy

Z oferty Profi-Lingua korzystały zarówno małe firmy, jak i wielkie instytucje. W gronie naszych klientów znaleźli się m.in.: Electrolux, Lidl, PZU Życie S.A, MAN Bus.

Dajemy Wam ostatnie słowo

Rozumiemy, że każda firma ma swoją specyfikę i potrzeby. Nie działamy według schematu. Nasze szkolenia dla klientów korporacyjnych są dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. W kwestii tematyki, terminów, częstotliwości i lokalizacji ostatnie słowo ma zawsze klient.

Nasi lektorzy i native speakerzy są do Waszej dyspozycji

Pozytywna atmosfera podczas szkoleń daje gwarancję lepszych wyników. Wiedzą o tym nasi lektorzy, którzy proponują ciekawe i skuteczne metody przyswojenia języka. Na życzenie klienta możliwe są też zajęcia z native speakerami.

Żadna branża nie jest dla nas tajemnicą

Podnosimy kompetencje językowe firm z wąsko wyspecjalizowanych obszarów rynku, szukających kursów z zakresu m.in. medycyny, prawa czy biznesu. Oferujemy też warsztaty językowe, które pozwolą pracownikom wzbogacić słownictwo i nabrać pewności siebie.

DLA NAS KAŻDY KLIENT JEST WYJĄTKOWY

Mamy bogate doświadczenie
Jesteśmy elastyczni
Oferujemy skuteczne i ciekawe metody nauczania
Zapewniamy indywidualną opiekę administracyjną i metodyczną

Certyfikaty językowe

Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym LCCI (London Chamber of Commerce and Industry), TELC (The European Language Certificates) oraz Wewnętrznym Ośrodkiem Egzaminacyjnym BRITISH COUNCIL (British Council Internal Exam Centre). Zapewniamy kompleksowe przygotowanie do egzaminów: TELC, LCCI oraz Cambridge Exam które są uznawane przez pracodawców na całym świecie za wystarczający dowód znajomości języka obcego, a jednocześnie posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów we wszystkich oddziałach Szkoły.

TELC

TELC

Certyfikaty TELC są znane i honorowane na terenie Unii Europejskiej. Wiele szkół wyższych w Polsce zdecydowało się uznać egzaminy TELC jako końcowe egzaminy językowe. Egzaminy TELC są także uznawane w administracji państwowej, instytucjach publicznych i gospodarczych. Zostały akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej (od poziomu B1).

Zobacz więcej
LCCI

LCCI

Certyfikaty LCCI są cennym uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych i honorowane są w ponad 130 krajach przez pracodawców, uniwersytety i instytucje finansowe. Certyfikaty LCCI są akredytowane przez Urząd Służby Cywilnej w Polsce.

Zobacz więcej
EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH (FCE, CAE, CPE)

EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH (FCE, CAE, CPE)

Prestiżowe dyplomy Cambridge English uznawane są przez wiele uniwersytetów, instytucji edukacyjnych oraz pracodawców na całym świecie, a w Polsce stanowią m.in. udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej oraz przewodników turystycznych i pilotów wycieczek (są honorowane przez MEN).

Zobacz więcej

Zaufali nam

Możemy pochwalić się współpracą m.in. z: Gfk O/Poznań, ADM Trading Polska, Vilmorin Garden, Centrum Badań DNA, Carl Zeiss Sp.z o.o. w Poznaniu, Solaris Bus & Coach S.A, PZU Życie S.A, PSO Sp. z o.o., MAN Bus Sp. z o.o., Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Amundi Warszawa, Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Biuro Ochrony Rządu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Wojskowe Centrum Metrologii czy Komenda Głównej Straży Granicznej.

Telefonicznie czy osobiście - jak wolisz poznać szczegóły oferty? Zdecyduj i skorzystaj z formularza kontaktowego! Skontaktuj się
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto