hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka angielskiego

Nowość! Krótkie kursy z języka angielskiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Gramatyka języka angielskiego sprawia Ci problemy? Rozwiąż je korzystając z pomocy, jaką otrzymasz podczas kursu Gramatyka dla Praktyka. To program nauki języka przygotowany specjalne z myślą o tych, którzy potrzebują poznać i zrozumieć zasady gramatyki, rozszerzając jednocześnie słownictwo i nabierając sprawności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Gramatyka dla Praktyka to kurs liczący łącznie 30 godzin lekcyjnych nauki, odbywającej się trzy razy w tygodniu przez miesiąc. Nasza wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby słuchacze robili stałe postępy w nauce języka angielskiego. Indywidualne podejście pomoże Ci pokonać barierę językową. Zajęcia odbywają się w stałych, niewielkich grupach słuchaczy na zbliżonym poziomie znajomości języka. Kursy w Profi-Lingua to nie tylko okazja do podniesienia kwalifikacji językowych, ale również możliwość poznania ciekawych ludzi, z którymi motywacja i chęć do nauki będzie rosnąć z każdą kolejną lekcją.

Kursy gramatyczne w Profi-Lingua polecane są osobom w każdym wieku, które opanowały naukę języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 i B2.

 

ENGLISH FOR JOBSEEKERS

Znajomość języka angielskiego, jak żadnego innego, otwiera wiele możliwości. Często ma również wpływ na lepiej płatną pracę pełną ciekawych wyzwań. Jeśli chcesz, by angielski był dla Ciebie zawodową biletem  do świata pełnego otwartych granic, już dziś postaw na szybkie postępy i widoczne efekty.

Kurs English for Jobseekers to intensywny cykl zajęć obejmujący 36 godzin lekcyjnych nauki, skierowany zarówno do studentów, jak i osób dorosłych, których ambicją jest swobodne poruszanie się w języku angielskim po obszarach związanych z rekrutacją i poszukiwaniem pracy. Dzięki uczestnictwu w tym kursie, z łatwością napiszesz swoje CV czy list motywacyjny, a także od najlepszej strony zaprezentujesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Indywidualne podejście nauczycieli pozwoli Ci odkryć w sobie więcej możliwości, a także pozbyć się bariery językowej. To także szansa na podniesienie swoich kwalifikacji szybko i efektywnie.

English for Jobseekers polecany jest osobom porozumiewającym się językiem angielskim na poziomie B2.

 

SOUNDS GOOD

Jeśli Twoim celem w nauce języka obcego jest sprawna komunikacja i marzysz, żeby w języku mówionym brzmieć jak wytworny Brytyjczyk, kurs Sounds Good spełni Twoje oczekiwania.

Celem kursu jest wypracowanie pewności w posługiwaniu się językiem angielskim poprzez częsty, aktywny kontakt z nim i pozbycie się bariery komunikacyjnej. Liczne ćwiczenia praktyczne dają możliwość stałego poszerzania zasobu słownictwa, dzięki czemu Twoje wypowiedzi będą nie tylko piękne, ale również bogate. Dzięki indywidualnemu podejściu lektora do Ciebie, możesz liczyć na jego wsparcie na każdym etapie nauki, co pozwoli Ci wyeliminować ewentualne błędy i skorygować niedociągnięcia w posługiwaniu się językiem angielskim. Podczas kursu Sounds Good odkryjesz swoje możliwości, poznasz nowych ludzi i w miłej atmosferze osiągniesz cel, który sobie postawiłeś na początku nauki.

Kurs Sounds Good to także przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku, zwłaszcza w tych branżach, które wymagają nienagannej prezencji i dobrej komunikacji. Kurs obejmuje pięć 90-minutowych spotkań i jest kierowany do osób, które posługują się językiem angielskim na poziomach od A2 do C1.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Czas na spotkania przy kawie z koleżankami znajdzie się zawsze. Teraz, oprócz tego, że spędzisz go miło, możesz również wykorzystać go na naukę języka angielskiego. Ladies Tête-à-Tête to nowoczesna formuła nauki języka poprzez aktywne rozmowy na interesujące Cię tematy.

W ramach kursu językowego Ladies Tête-à-Tête spotykamy się dwa lub cztery razy w tygodniu przez dwa miesiące i w sympatycznej atmosferze rozmawiamy na codzienne, bliskie nam tematy, jak np.: „Mój wymarzony dzień a rzeczywistość”, „Mężczyźni są jacyś inni”, „Podział obowiązków w nowoczesnej rodzinie” itd. Szybko przekonasz się, że bariera językowa u Ciebie nie istnieje i z łatwością formułujesz zdania w języku angielskim. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w których spotkasz kobiety takie jak Ty: po 50. roku życia, otwarte, uśmiechnięte i chętne do wymiany poglądów.

Celem kursu języka angielskiego Ladies Tête-à-Tête jest wypracowanie płynności w komunikacji. Nad Twoimi postępami czuwać będą doświadczeni nauczyciele. Kurs organizowany jest na poziomach znajomości języka od A2 do C1.

 

FOREVER YOUNG

Język angielski jest językiem uniwersalnym, który warto znać, by swobodnie podróżować po świecie, a także by radzić sobie w Internecie czy wielu różnych sytuacjach codziennych. Jeśli chcesz uczyć się wśród osób takich jak Ty: cieszących się radością życia, chętnych sięgnąć więcej, otwartych na nowe wyzwania, skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie z myślą o osobach takich jak TY.

Kurs Forever Young to aż 50 godzin lekcyjnych zajęć  z języka angielskiego w zbliżonej wiekowo grupie. Odbywają się one o stałych porach, od poniedziałku do soboty. Podczas zajęć nasi wykwalifikowani lektorzy wspierają i motywują do stawiania kolejnych kroków znajomości języka angielskiego, pokonywania własnych słabości i realizowania marzeń o płynnym, poprawnym porozumiewaniu się językiem obcym. Stawiamy na ćwiczenia praktyczne, dlatego możesz być pewien, że podczas zajęć w ramach Kursu Forever Young będziesz miał kontakt z żywym, autentycznym językiem, którego znajomość swobodnie wykorzystasz w sytuacjach towarzyskich podczas podróży i spotkań. Z łatwością przyjdzie Ci też rozumienie tekstu czytanego oraz pisanie.

Podczas czasu trwania kursu możesz liczyć na indywidualne podejście naszych nauczycieli, stały i bezpośredni kontakt z nimi oraz tempo nauki dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
English for jobseekers -36 x 45min
Sounds good - 10 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x45min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
English for jobseekers - 799 zł
Sounds good - 300 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto