hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka hiszpańskiego

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

POBIERZ KUPON!

Hiszpania to popularny kierunek turystyczny ze względu na klimat, ciepłe morza, doskonałą kuchnię i przyjemny dla ucha język. W czasach otwartych granic kraje hiszpańskojęzyczne są w zasięgu ręki, a Profi-Lingua pomaga je odkrywać.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Lekcje hiszpańskiego prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania. Kurs standardowy trwa dwa semestry, a zajęcia odbywają się w małych grupach. Jest jednak coś, co nas wyróżnia. To sposób nauczania – praktyczny, nastawiony na komunikację. Oznacza to, że naszym celem jest nauczenie Cię swobodnego porozumiewania się po hiszpańsku. Nasi lektorzy to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści – zarówno Polacy, jak i native speakerzy. 120 godzin regularnych zajęć i 40 godzin konwersacji to pakiet, który wystarczy, abyś po kursie swobodnie porozumiewał się po hiszpańsku, a na dalszym etapie – doskonalił znajomość języka.

Nasi lektorzy stawiają na nowoczesne metody nauczania – korzystają z autentycznych artykułów prasowych, filmów czy programów telewizyjnych, nie tylko z podręcznika, dzięki czemu nauka jest ciekawa i przybliża również kulturę Hiszpanii. W rozwijaniu kompetencji językowych z pewnością pomogą również bogate zbiory naszej biblioteki i mediateki.

Zapraszamy do nowoczesnej szkoły w CH Agora, dla naszych Klientów bezpłatny parking!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

kurs roczny: 120 lekcji, każda po 40 minut
kurs semestralny: 60 lekcji, każda po 40 minut

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

Cena za semestr: 774 zł lub w ratach: 224 zł + 319 zł + 299 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto