hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka niemieckiego

Choć wśród języków germańskich to angielski jest najpopularniejszy, warto również przyjrzeć się bliżej niemieckiemu. Jego znajomość otwiera drzwi nie tylko do odkrywania Niemiec – ekonomicznego i gospodarczego giganta. Niemieckiego używa się także w wielu innych krajach: Szwajcarii, Austrii, Lichtensteinie i Luksemburgu, a także na północy Włoch. Wykorzystasz go również w Polsce, bo przecież Niemcy to jeden z naszych najważniejszych partnerów gospodarczych, a w wielu miejscach pracy premiuje się znajomość niemieckiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua masz do dyspozycji kursy niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przyporządkujemy Cię do odpowiedniej grupy na podstawie wstępnego testu on-line. Podczas nauki nasi lektorzy wykorzystują metodę opracowaną przez zespół specjalistów z Profi-Lingua, sprawdzoną przez ponad 25 lat obecności na rynku. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w klimatyzowanych salach, w życzliwej i przyjaznej atmosferze, ponieważ wierzymy, że aby nauka była skuteczna, musi też być przyjemna. Kurs trwa przez dwa semestry, podczas których proponujemy 120 godzin lekcyjnych zajęć i 40 godzin konwersacji. To wystarczy, by zacząć płynnie komunikować się po niemiecku, nawet jeśli będziecie zaczynać naukę od zera.

Zapraszamy do nowoczesnej szkoły w CH Agora, dla naszych Klientów bezpłatny parking!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

Cena za semestr: 774 zł lub w ratach: 224 zł + 319 zł + 299 zł
Oferta Happy Hours - zajęcia o godz. 7.30, 9.00: 574 zł lub w ratach 224 zł + 249 zł + 159 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto