hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka niemieckiego

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

POBIERZ KUPON!

Choć wśród języków germańskich to angielski jest najpopularniejszy, warto również przyjrzeć się bliżej niemieckiemu. Jego znajomość otwiera drzwi nie tylko do odkrywania Niemiec – ekonomicznego i gospodarczego giganta. Niemieckiego używa się także w wielu innych krajach: Szwajcarii, Austrii, Lichtensteinie i Luksemburgu, a także na północy Włoch. Wykorzystasz go również w Polsce, bo przecież Niemcy to jeden z naszych najważniejszych partnerów gospodarczych, a w wielu miejscach pracy premiuje się znajomość niemieckiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua masz do dyspozycji kursy niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Przyporządkujemy Cię do odpowiedniej grupy na podstawie wstępnego testu on-line. Podczas nauki nasi lektorzy wykorzystują metodę opracowaną przez zespół specjalistów z Profi-Lingua, sprawdzoną przez ponad 25 lat obecności na rynku. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w klimatyzowanych salach, w życzliwej i przyjaznej atmosferze, ponieważ wierzymy, że aby nauka była skuteczna, musi też być przyjemna. Kurs trwa przez dwa semestry, podczas których proponujemy 120 godzin lekcyjnych zajęć i 40 godzin konwersacji. To wystarczy, by zacząć płynnie komunikować się po niemiecku, nawet jeśli będziecie zaczynać naukę od zera.

Zapraszamy do nowoczesnej szkoły w CH Agora, dla naszych Klientów bezpłatny parking!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

kurs roczny: 120 lekcji, każda po 40 minut
kurs semestralny: 60 lekcji, każda po 40 minut

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

kurs semestralny: 774 zł lub w ratach: 224 zł + 319 zł + 299 zł
Oferta Happy Hours - zajęcia o godz. 7.30, 9.00: 574 zł lub w ratach 224 zł + 249 zł + 159 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto