hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Postaw na bezbłędną, płynną znajomość języka niemieckiego i otwórz przed sobą nowe możliwości!

Uczestnicząc w kursie Gramatyka dla Praktyka, postępów w gramatyce języka niemieckiego będziesz dokonywać pod okiem doświadczonych nauczycieli, z troską i zainteresowaniem podchodzących do Twoich potrzeb. Każda z trzydziestu 45-minutowych lekcji przewidzianych w kursie to dla Ciebie kolejny krok w dążeniu do perfekcyjnego, płynnego i śmiałego porozumiewania się w języku niemieckim. Gramatykę będziesz poznawać podczas praktycznych ćwiczeń, dzięki którym jednocześnie zwiększysz zasób słownictwa, poprawisz umiejętność formułowania wypowiedzi pisemnych, rozumienia ze słuchu oraz czytania. Regularne spotkania w ramach kursów Gramatyka dla Praktyka odbywają się w kameralnych grupach, na poziomach znajomości języka niemieckiego B1 oraz B2. Już po pierwszych zajęciach zobaczysz, z jaką łatwością przychodzi Ci język niemiecki. Stałe i widoczne postępy w Twoich kwalifikacjach językowych, to najlepsza motywacja do dalszej nauki.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Nauka języka niemieckiego, aby przynosiła oczekiwane efekty, musi odbywać się w sympatycznej i wesołej atmosferze. A co może ją stworzyć, jeśli nie miłe spotkanie przy kawie i czymś słodkim, w gronie osób, z którymi lubisz rozmawiać?

Kurs języka niemieckiego Ladies Tête-à-Tête to zupełnie nowa forma nauki języka, która nastawiona jest na pokonanie bariery komunikacyjnej i rozwinięcie umiejętności swobodnego prowadzenia rozmowy w języku niemieckim. Składa się na niego 60 godzin lekcyjnych zajęć, rozłożonych na dwa miesiące, które odbywają się w stałej grupie złożonej z pań po 50. roku życia. Dyskusje moderowane są przez naszych wykwalifikowanych lektorów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twój cel, jakim jest płynne porozumiewanie się po niemiecku. Rozmowy, podczas których podejmiecie ważne tematy z życia codziennego (mężczyźni, marzenia, rodzina, obowiązki, zakupy, moda i przyjemności) stanowią doskonałą okazję do poszerzenia zasobu słownictwa.

Podczas kursu Ladies Tête-à-Tête szybko poczujesz, że lekcje zamieniły się w spotkania w gronie przyjaciółek. I dobrze! W końcu nauka ma być przyjemnością, prawda?

 

FOREVER YOUNG

Być może przez wiele lat, kiedy pracowałeś zawodowo i miałeś na głowie wiele innych obowiązków, brakowało Ci czasu na naukę języka niemieckiego. Teraz roztacza się przed Tobą wizja nieco spokojniejszych dni, które chcesz przeznaczyć na rozwój, podróże i swoje hobby. Już dziś podejmij pierwsze wyzwanie: rozpocznij naukę języka niemieckiego!

Kurs Forever Young to zestaw 50 lekcji języka niemieckiego, adresowanych do osób dorosłych po 50. roku życia. Kierując się zasadą „możesz więcej” chcemy dać Ci wiarę w Twoje możliwości i wesprzeć w podnoszeniu sprawności posługiwania się językiem niemieckim. Nasi wykwalifikowani lektorzy kładą nacisk na naukę komunikacji i poznawanie żywego, autentycznego języka. Dzięki temu szybko zniknie Twoja bariera językowa, a jednocześnie zwiększysz swoją pewność w posługiwaniu się językiem niemieckim. Praktyczne i ciekawe ćwiczenia z  gramatyki i słownictwa pozwolą Ci na swobodne formułowanie zdań oraz rozumienie tekstu pisanego i słuchanego.

Nauka odbywa się na różnych poziomach, w kameralnych, niewielkich grupach, w których panuje atmosfera sprzyjająca motywacji i stawianiu kolejnych kroków w znajomości języka niemieckiego.

 

Szczegóły kursu

Ilość zajęć

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto