hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy dla dorosłych

Uwaga! Dalej trwają zapisy na kursy roczne! Zarezerwuj miejsce już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Chcesz swobodnie i naturalnie używać języka obcego w sytuacjach codziennych i zawodowych? Trafiłeś pod właściwy adres. U nas nauka języka przekłada się na praktyczne umiejętności, które burzą barierę komunikacyjną w sytuacjach codziennych . W Profi-Lingua wykorzystujemy metodę komunikatywną, dzięki której nauczysz się świetnie czytać, pisać,  rozumieć, a przede wszystkim – mówić.

Być może szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy Ci kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Każdy kursant jest dla nas niepowtarzalny

Wierzymy w Wasz potencjał i wyjątkowość. Pomagamy w rozwoju tych umiejętności, które chcecie doskonalić.

Mamy grono specjalistów

Doświadczenie naszych lektorów i metodyków pomoże Ci wzbić się na wyżyny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nauka w Profi Lingua jest niezwykle efektywna.

Pokazujemy możliwości

Wierzymy, że nauka to nie tylko oklepane schematy i powtarzanie w kółko, ale umiejętność zauważenia tego co w nas najlepsze i ciągłe doskonalenie się. Cieszymy się, że od 1991r możemy w tym pomagać.

Liczy się dla nas jakość

Lekcje, które organizujemy opierają się na najnowszej wiedzy metodycznej, a materiały udostępniane na zajęciach są starannie dobierane przez doświadczonych specjalistów.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Dzięki nowoczesnej platformie internetowej, nasi kursanci cały czas mają dostęp do materiałów oraz wsparcia swoich nauczycieli. Tablice interaktywne, które znajdują się w naszej szkole, podnoszą komfort i skuteczność nauki.

Wiemy, czego potrzebujesz

Od 1991r pytamy Was, na czym najbardziej Wam zależy. Oferta naszej szkoły jest odpowiedzią na stale zmieniający się świat oraz Wasze potrzeby.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Potrzebujesz oferty skrojonej na miarę? Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto