hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Gdańsku

Uwaga! Trwają wciąż zapisy na kursy wakacyjne! Zarezerwuj własne miejsce już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Chcesz swobodnie używać języka obcego w sytuacjach zarówno codziennych jak i zawodowych? Trafiłeś pod właściwy adres. U nas nauka przekłada się na praktyczne umiejętności, dzięki którym pozbywasz się komunikacyjnych barier . W Profi-Lingua wykorzystujemy metodę komunikatywną, dzięki której nauczysz się świetnie pisać, czytać, rozumieć, a przede wszystkim – mówić w języku obcym.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich własnych, indywidualnych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Każdy kursant jest dla nas niepowtarzalny

Wierzymy w Twój potencjał i wyjątkowość. Pomagamy w rozwoju tych umiejętności, które chcesz doskonalić.

Mamy grono specjalistów

Wiedza i umiejętności naszych lektorów i metodyków pomogą Ci zrobić zadowalające postępy w nauce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nauka w Profi-Lingua jest niezwykle efektywna.

Pokazujemy możliwości

Wierzymy, że nauka to także umiejętność zauważenia tego, co w nas najlepsze i ciągłe doskonalenie się. Cieszymy się, że od 1991 r. możemy Wam w tym pomagać.

Liczy się dla nas jakość

Lekcje, które organizujemy, opierają się na najnowszej wiedzy metodycznej, a materiały udostępniane na zajęciach są starannie dobierane przez doświadczonych specjalistów.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Dzięki platformie internetowej nasi Kursanci cały czas mają dostęp do materiałów i wsparcia nauczycieli. Tablice interaktywne, które znajdują się w szkole, podnoszą komfort i skuteczność nauki.

Wiemy, czego potrzebujesz

Od 1991 r. pytamy Kursantów, na czym najbardziej im zależy. Oferta naszej szkoły jest odpowiedzią na stale zmieniający się świat oraz Wasze potrzeby.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Potrzebujesz oferty skrojonej na miarę? Zapisz się na kurs!
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto