hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Indywidualny kurs języka hiszpańskiego w Profi-Lingua w Gdańsku to rozwiązanie dla osób, którym trudno pogodzić liczne obowiązki z grafikiem standardowych kursów, a przede wszystkim dla tych, które mają ściśle sprecyzowane oczekiwania wobec tematyki zajęć.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Program kursu, jego tempo i metody, którymi posługuje się lektor, zostają dostosowane do oczekiwań Słuchacza. Indywidualne podejście nauczyciela do celów i predyspozycji Kursanta przekłada się na szybkie postępy w nauce, a kameralna atmosfera lekcji pomaga przezwyciężyć barierę komunikacyjną.

Prowadzimy zarówno kursy języka hiszpańskiego ogólnego, jak również kursy specjalistyczne, konwersacyjne i intensywne. Przygotowujemy nie tylko do wyjazdów zagranicznych, lecz także do posługiwania się językiem hiszpańskim w pracy. Na życzenie Kursantów lektorzy wprowadzają słownictwo branżowe.

Oferujemy bezpłatny dojazd nauczyciela do ucznia na terenie Gdańska!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto