hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs norweskiego

Indywidualne kursy języka norweskiego dopasowujemy do potrzeb naszych Słuchaczy. Ich zalety to: spersonalizowany program nauczania, możliwość wyboru dogodnych terminów i lokalizacji zajęć. Jeżeli zależy Ci na komfortowych warunkach, to oferta dla Ciebie.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka norweskiego w Profi-Lingua to zajęcia face to face – nauczyciel poświęca uwagę tylko jednemu Słuchaczowi, co sprzyja efektywnej nauce. Kameralna atmosfera pomaga w przełamaniu bariery komunikacyjnej.

Chcesz poznać język, poprawić płynność mówienia, a może poznać słownictwo branżowe przed wyjazdem do pracy w Norwegii? Niezależnie od Twojej motywacji pomożemy Ci w realizacji planów osobistych i zawodowych.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym terminie – zapraszamy! Vi ses!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto