hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs rosyjskiego

Dopiero rozpoczynasz przygodę z rosyjskim? Chcesz odświeżyć jego znajomość? A może czekają Cię wyzwania biznesowe wymagające dobrej komunikacji w tym języku? Niezależnie od celu i motywacji do nauki indywidualny kurs w Profi-Lingua to dobra inwestycja we własną przyszłość.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs rosyjskiego to lekcje face to face. Bezpośredni kontakt Słuchacza z lektorem sprzyja przełamywaniu bariery komunikacyjnej i wysokiej efektywności nauki.

W naszej szkole zajęcia indywidualne prowadzą wyłącznie wykwalifikowani i sprawdzeni lektorzy języka rosyjskiego oraz native speakerzy.

Jak jest zorganizowany kurs indywidualny? Tak, jak sobie życzysz. Możesz decydować o tym, czego chcesz się uczyć, kiedy, gdzie i jak. Lekcje indywidualne mogą odbywać się zarówno w Twoim domu lub miejscu pracy, jak i w naszej szkole.

Możesz zacząć w dowolnym terminie! Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto