hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs francuskiego

Program i harmonogram indywidualnego kursu języka francuskiego w Profi-Lingua w Gdyni dostosowujemy do oczekiwań Słuchacza. Jeśli pragniesz zgłębiać język francuski we własnym tempie i zgodnie z własnym stylem uczenia się, dobrze trafiłeś!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na kursach indywidualnych w Profi-Lingua uczeń spotyka się z nauczycielem face to face, co sprzyja szybkiemu przełamaniu bariery komunikacyjnej. Lektor poświęca swoją uwagę jednemu Kursantowi, dzięki czemu nauka staje się efektywniejsza.

Dla kogo jest kurs indywidualny? Dla każdego, kto potrzebuje znajomości języka specjalistycznego, np. biznesowego czy medycznego, lub staje przed określonym wyzwaniem, np. rozmową kwalifikacyjną w języku francuskim. To również propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie poznać język ogólny lub rozwinąć konkretne umiejętności.

Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto