hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs rosyjskiego

Indywidualny kurs języka rosyjskiego w Gdyni to oferta dla osób, które pragną się uczyć w sposób całkowicie dostosowany do swoich potrzeb. Sam wybierzesz terminy i miejsce zajęć. Jeśli wyskoczy Ci coś ważnego, będziesz mógł umówić się z lektorem na inny dzień, a lekcja nie przepadnie.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua lektorzy kładą nacisk na rozwój umiejętności komunikowania się w języku rosyjskim. Równolegle Słuchacz doskonali pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, systematycznie poszerza zasób słownictwa i poznaje nowe struktury gramatyczne.

Podczas zajęć indywidualnych lektor dostosowuje tempo nauki do potrzeb i możliwości Kursanta. Taki tryb pracy zapewnia wysoką efektywność nauki – Słuchacze szybciej przełamują barierę językową i od pierwszej lekcji robią postępy.

Lekcje możesz zacząć w dowolnym terminie! Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowywany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto