hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka angielskiego

Chcesz nabrać pewności siebie w mówieniu? Znasz gramatykę w teorii, ale nie umiesz jej stosować w praktyce? Szukasz szkoły językowej, w której zmobilizują Cię do nauki? Doskonale trafiłeś: w Profi-Lingua dbamy o to, by każdy Słuchacz robił szybkie postępy i realizował swoje cele.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Uczymy języka ogólnego, a zatem na naszych zajęciach spotkasz się ze słownictwem, którego znajomość umożliwi Ci komunikację w języku angielskim w życiu prywatnym i zawodowym.

Ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe: writing, reading, listening i speaking. Oferujemy lekcje prowadzone przez native speakerów z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady.

Kładziemy nacisk na umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, dlatego podczas zajęć stwarzamy wiele okazji do dyskusji i wypowiadania się w języku obcym. Nasi Słuchacze poznają język w praktyce – wykorzystujemy autentyczne artykuły prasowe, filmy, multimedia.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 14:30, 16:00, 17:40, 19:20
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 14:30, 17:30
Sobota: 8:30, 11:50

Cena

Cena za semestr: 749 zł lub w ratach: 8 x 205 zł
Oferta Happy Hours - zajęcia o godz. 7.30, 9.00: 599 zł lub w ratach: 8 x 165 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto